На філії «Новоодеська» закрито закупівлю від імені ТОВ «Старобільський елеватор» та розпочато приймання сої від імені ТОВ «Колосівський елеватор».

Шановні постачальники!

З 27 жовтня 2014 р. з 13:00 на філії «Новоодеська» закрито закупівлю від імені ТОВ «Старобільський елеватор» та розпочато приймання сої від імені ТОВ «Колосівський елеватор».

Для укладання договору та ознайомлення з умовами постачання сої звертайтеся за телефонами: 0512-58-04-03 (відділ закупок) або 05163-29-659 (ТОВ «Колосівський елеватор»).

Звертаємо Вашу увагу, що необхідна інформація відображена на офіційному сайті підприємства.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.