До уваги постачальників ТОВ СП «НІБУЛОН»!

Шановні постачальники!

Звертаємось до вас з приводу останніх подій та тенденцій на українському ринку зернових та олійних культур. Останнім часом попри падіння цін на світовому ринку, наприклад, за даними незалежного інформаційного агентства «УкрАгроКонсалт», ціна на українську кукурудзу на умовах FOB станом на 10.09.2014 р. складала $173/т, а вже 25.09.2014 р. – $162/т, ціни на внутрішньому ринку України були стабільними або навіть зростали через девальвацію національної валюти. Проте зараз попереджуємо вас, що найближчим часом слід очікувати суттєвого зниження закупівельних цін практично на всі сільгоспкультури. Це викликано стабілізацією курсу гривні щодо $ на рівні 12,95 грн/$. Як відомо, у вівторок, 23.09.2014 р.,відбулося засідання в НБУ за участю Президента України, Прем'єр-міністра та представників провідних комерційних банків та підприємств. На заході Президентом було озвучено принципову позицію щодо економічно обґрунтованого рівня валютного курсу гривні та заходів щодо його утримання.

Наша компанія позитивно сприймає такі кроки влади, направлені на стабілізацію економіки країни. Зокрема, ми очікуємо позитивного впливу на аграрний сектор, адже мають знизитись та стабілізуватись ціни на паливо, ЗЗР, насіннєвий матеріал, у роботі аграріїв з'явиться впевненість та прогнозованість.

У свою чергу, хочемо відзначити, що наша компанія завжди дотримується принципів справедливості та взаєморозуміння у роботі з партнерами. Наприклад, незважаючи на конкурентні переваги глибоководних портів Іллічівська, Одеси та Южного, наші закупівельні ціни у Миколаєві нерідко навіть перевищують пропозиції трейдерів у цих портах. Тому і зараз ми зважено реагуватимемо на зміну ринкових умов та гарантуємо вам поетапне зниження закупівельних цін крок за кроком.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН