Забезпечення належних умов для здобуття освіти – один із пріоритетних напрямів програми «НІБУЛОНівський стандарт»

На сьогодні проект охоплює понад 150 шкіл з різних областей країни, де розташовані підрозділи компанії «НІБУЛОН».

Забезпечення належних умов для здобуття освіти – один із пріоритетних напрямів програми «НІБУЛОНівський стандарт», яка реалізується компанією з 2006 року та спрямована на покращення освітнього і культурного рівня молоді, а також їхнього фізичного стану, здоров’я. На сьогодні проект охоплює понад 150 шкіл з різних областей країни, де розташовані підрозділи компанії «НІБУЛОН». З року в рік компанія допомагає підшефним освітнім закладам, оснащуючи комп’ютерні та мультимедійні класи сучасним високоякісним обладнанням, забезпечуючи їх необхідними методичними матеріалами, меблями, спортивним інвентарем та обладнанням, костюмами, формою, ремонтуючи навчальні кабінети.

Так, цьогоріч 152 підшефні  школи компанії «НІБУЛОН» по всій Україні отримали в подарунок спортивний інвентар на загальну суму близько 240 тисяч грн. Це сітки з набором м’ячів для футболу, гандболу, баскетболу і волейболу.

Окрім того, до нового навчального року Миколаївська ЗОШ № 57 отримала від компанії плазмовий телевізор з діагоналлю 40 дюймів для відкриття кабінету першого класу та кухонний посуд для харчування в шкільній їдальні учнів початкової школи. Миколаївську ЗОШ № 51 забезпечено новими комплектуючими для комп’ютерної техніки, а ЗОШ № 24 багатофункціональним пристроєм і ноутбуком.

Для Козацької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Херсонщині, у кабінет інформаційно-комунікаційних технологій було  придбано ноутбук, два  монітори, шість точок доступу Wi-Fi Tp-Link N, жорсткі диски.

У компанії переконані, що тільки системна робота та підтримка дійсно здатна покращити освітній та культурний рівень підростаючого покоління, що, у свою чергу, дає позитивний результат для суспільства і для держави в цілому.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН