«НІБУЛОН» вирішив нагальну проблему з водопостачанням у Мар’янському

Напередодні нового року у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області введено в експлуатацію новий довговічний водогін загальною вартістю 10,6 млн грн.

Протягом 29-ти років компанія «НІБУЛОН» успішно займається розвитком економіки України, зводячи нові сучасні потужні перевантажувальні термінали та елеваторні комплекси у різних областях країни, відроджуючи судноплавство та підіймаючи національне суднобудування. Уже 29 років займається «НІБУЛОН» й вирішенням нагальних проблем місцевих громад, де працює, розвиваючи інфраструктуру, покращуючи рівень надання освітніх, медичних послуг, сприяючи збереженню навколишнього середовища та ін. 

У 2020 році «НІБУЛОН» збудував та відкрив черговий високотехнологічний повністю автоматизований річковий перевантажувальний термінал у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області, що стало справжньою подією для аграрного сектора регіону та всієї України. А ще одна громада отримала небайдужого соціально відповідального інвестора та неабияку підтримку у питаннях розвитку села.

Так, ще на початку будівництва підприємства «НІБУЛОН» уклав із Зеленодольською ОТГ соціальну угоду на 11 млн грн для вирішення надважливої проблеми водопостачання до населеного пункту, яка уже десятки років не давала 3600 мешканцям с. Мар’янське повноцінно жити. 

– Справа в тім, що жителі Мар’янського-1 споживали воду із місцевої насосно-фільтрувальної станції, яка знаходиться в аварійному стані, і якість води не відповідає вимогам державного стандарту. Мар’янське-2 користувалося питним азбестоцементним трубопроводом ще радянських часів, що є шкідливим для здоров’я людей. Крім сумнівної якості, у будь-який момент село могло взагалі лишитися без води, – зазначає директор філії «Зеленодольська» Ярослав Стратуца.

Розуміючи усю серйозність ситуації, разом із зведенням перевантажувального термінала компанія розпочала роботи з пошуку шляхів вирішення проблеми. Найкращий варіант – будівництво нового водогону від с. Грушівка Апостолівського району. Отож без зайвих зволікань стартували роботи з розробки проєкту та його реалізації. У результаті до Мар’янського прокладено 7,4 км нового сучасного довговічного та екологічно безпечного трубопроводу. 

Напередодні нового року після усіх відповідних перевірок та випробувань у присутності місцевої влади та активу села відбулася довгоочікувана подія – новий водогін введено в експлуатацію. Уже найближчими днями він розпочне свою роботу, і люди отримають чисту та якісну воду. 

Не могла лишитись осторонь компанія й у вирішенні інших нагальних проблем села. Поза рамками соціальної угоди уже було реалізовано низку інших важливих для громади соціальних проєктів:

  • замінено частину старого технічного водопроводу;
  • здійснено ремонт під’їзної дороги, облаштовано узбіччя та пішохідну доріжку тротуарною плиткою, укладено плитку біля пам’ятного знаку при в’їзді в село;
  • освітлено центральну вулицю: встановлено 21 сучасну електроопору, світильники та змонтовано лінію електропередач.

Новини компанії

Новини з теми

З Весною!

З Весною!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.