«НІБУЛОН» серед найкращих благодійників Миколаївщини

Кращим благодійником 2017 року в номінації «Благодійність в соціальній сфері» було визнано ТОВ СП «НІБУЛОН» та нагороджено дипломом і унікальною бурштиновою статуеткою «Янгол добра».

16 березня 2018 року відбулося підбиття підсумків першого регіонального конкурсу «Благодійна Миколаївщина – 2017».

Конкурс проводився з метою відзначення кращих у Миколаївській області  благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації,  колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти,  а також  публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних  практик.

Кращим благодійником 2017 року в номінації «Благодійність в соціальній сфері» було визнано ТОВ СП «НІБУЛОН» та нагороджено дипломом і унікальною бурштиновою статуеткою «Янгол добра».

Заступник генерального директора з персоналу Лариса Бурик щиро подякувала організаторам конкурсу та усім присутнім гостям за те, що оцінили благодійну діяльність, якою ми займаємося з першого дня існування компанії й зазначила: «Ми соціально відповідальна компанія, яка реалізовувала і продовжує реалізовувати десятки масштабних проектів у сфері освіти, культури, охорони здоров’я та навколишнього середовища. Всі ці проекти комплексні і системні, адже покликані докорінно змінити існуючу ситуацію у різних сферах життя людини. Можна сміливо сказати, що це один з повноцінних видів діяльності нашої компанії. Це стиль і спосіб життя нашого керівника і усього підприємства».

Щороку «НІБУЛОН» спрямовує десятки мільйонів гривень на реалізацію різних соціально значимих проектів. У 2017 році  обсяг наданої благодійної допомоги становить майже 19 млн грн. Сьогодні «НІБУЛОН» не лише інвестує значні кошти в розвиток інфраструктури різних регіонів, а й виступає ініціатором нових підходів до освоєння цих коштів громадами, створюючи довірчі відносини між суспільством і бізнесом. Займається забезпеченням гідних умов здобуття базової та вищої освіти для молоді, покращенням рівня медичного обслуговування, розбудовою інфраструктури українського села, охороною та збереженням навколишнього середовища, впровадженням енергозберігаючих новітніх технологій на виробництві.

Особливістю нашої компанії є те, що ми самостійно реалізуємо свої благодійні та соціальні проекти і надаємо благодійну допомогу безпосередньо її отримувачам, щоб проконтролювати процес та бути впевненими в результатах. А ще благодійна допомога компанії носить комплексний та системний характер, адже ми дійсно прагнемо своєю діяльністю принести користь суспільству.

Сьогоднішня перемога – це ще одне свідчення того, що «НІБУЛОН» на правильному шляху. Значні інвестиції в розвиток економіки країни, створення нових робочих місць,  благодійна діяльність – усе в сукупності спрямовано на зростання добробуту країни, покращення рівня життя кожного українця.

Нагадаємо, що це не перша наша нагорода у цій сфері, раніше компанія неодноразово отримувала визнання та почесне звання «Городянин року» в номінаціях «Благодійність», «Інвестиція року» та «Інвестиційно-інноваційний проект року».  А також  два роки поспіль перемагали у міському конкурсі «Благодійник року» в номінації «Компанія – великий бізнес» за масштабність та послідовність реалізації благодійної діяльності, спрямованої на вирішення актуальних суспільних проблем.

 

Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Facebook, дізнавайтесь про найактуальніші новини компанії та залишайте свої відгуки і пропозиції.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН