«НІБУЛОН» – серед найбажаніших роботодавців для молоді

Минулого тижня компанія «НІБУЛОН» взяла участь у зустрічі з молоддю Миколаївщини у рамках семінару «Бренд роботодавця для молоді» та форуму «Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці».

Метою зустрічі стало посилення діалогу між молоддю і роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни. 

У рамках заходу студенти мали змогу зустрітися з представниками найбільших працедавців міста та отримати відповіді на питання, кого миколаївські компанії шукають у свої колективи, як вибирають кандидатів і які навички потрібно розвивати для досягнення кар’єрного успіху.

Аналогічні заходи вже були проведені у 14 регіонах України.

Сьогодні «НІБУЛОН» є одним з небагатьох роботодавців, який готовий брати на роботу випускників вищих навчальних закладів без попереднього досвіду роботи. У компанії переконані – загальний успіх починається з успіху кожного члена команди. «НІБУЛОН» цінує своїх працівників і несе відповідальність за кожного.

«Молодь – це запорука успішної і ефективної діяльності нашої компанії вже протягом багатьох років, – підкреслює заступник начальника відділу з підбору персоналу Ірина Савенко. –  Молоді фахівці проходять до нас на роботу одразу після завершення навчання або після практики, яку проходять на нашому підприємстві. Компанія дає можливість молодим спеціалістам працювати за отриманою спеціальністю та рости професійно. Ми завжди  раді запросити до нашої команди молодих, творчих, працьовитих особистостей».

Стенд компанії «НІБУЛОН» викликав особливу увагу багатьох присутніх, студенти цікавилися, як влаштуватися на роботу, які для цього необхідні здібності та вміння. І це не є дивним, адже сьогодні  «НІБУЛОН» є одним із найбажаніших місць роботи з високою заробітною платою, гарними умовами праці, можливістю кар’єрного росту і професійного самовдосконалення. Компанію було визнано кращим роботодавцем року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець». На підприємстві діє програма з добору та підготовки молодих спеціалістів, спрямована на формування кадрового резерву і виховання керівних кадрів з числа молодих спеціалістів, що прийшли на роботу одразу після закінчення навчання у ВНЗ та набули потрібного досвіду, розширили знання під керівництвом досвідчених співробітників, здатних навчити їх особливостям професії, передати навички.

Для того щоб долучитися до нібулонівської команди професіоналів, заповнюйте анкету на нашому сайті  http://www.nibulon.com/data/karera/anketa.html.  

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН