«НІБУЛОН» привітав миколаївських випускників зі святом Останнього дзвоника

Уже понад 10 років наша компанія реалізує «НІБУЛОНівський стандарт» – проект, метою якого є забезпечення належних умов для здобуття освіти.

Завершення навчального року – особливе свято не лише для школярів та їхніх учителів, але й для нашої компанії. Щороку ми відзначаємо високі здобутки в навчанні учнів наших підшефних шкіл, їхні перемоги у всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях, складну але натхненну працю вчителів, які виховують ці юні таланти. Все це є твердженням, що допомога, яку системно та комплексно щороку надає наша компанія підшефним школам, є недаремною. Так «НІБУЛОН» робить свій важливий внесок у майбутнє України – наших дітей, їхню освіту та можливості реалізувати свої здібності у житті. Ми щиро віримо, що «НІБУЛОНівський стандарт» стане стандартом для цих школярів у дорослому житті: стандартом, на який вони будуть рівнятися, приймаючи найважливіші рішення та обираючи свій професійний шлях. 

На сьогодні проект «НІБУЛОНівський стандарт» виріс до загальноукраїнських масштабів. Він охоплює понад 150 шкіл з різних областей країни, де розташовані підрозділи компанії «НІБУЛОН». З року в рік компанія допомагає підшефним освітнім закладам, оснащуючи комп’ютерні та мультимедійні класи сучасним високоякісним обладнанням, забезпечуючи їх необхідними методичними матеріалами, меблями, спортивним інвентарем та обладнанням, костюмами, формою, ремонтуючи навчальні кабінети.

Так, 2018/19 навчальний рік 152 підшефні  школи компанії по всій Україні зустріли з новим спортивним інвентарем на загальну суму близько 240 тисяч грн. Це сітки з набором м’ячів для футболу, гандболу, баскетболу і волейболу. Окрім того, до нового навчального року Миколаївська ЗОШ № 57 отримала від компанії плазмовий телевізор з діагоналлю 40 дюймів для відкриття кабінету першого класу та кухонний посуд для харчування в шкільній їдальні учнів початкової школи. Миколаївську ЗОШ № 51 забезпечено новими комплектуючими для комп’ютерної техніки, а ЗОШ № 24 багатофункціональним пристроєм і ноутбуком. А для Козацької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Херсонщині, у кабінет інформаційно-комунікаційних технологій було  придбано ноутбук, два  монітори, шість точок доступу Wi-Fi Tp-Link N, жорсткі диски.

Переконані, що тільки системна робота та підтримка дійсно здатна покращити освітній та культурний рівень підростаючого покоління, що, у свою чергу, дає позитивний результат для суспільства і для держави в цілому.

Щиро вітаємо українських учнів та їхніх учителів із завершенням навчального року. Бажаємо сил і натхнення для здобуття нових перемог!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН