Компанія «НІБУЛОН» відкрила регулярні пасажирські перевезення з Очакова до Кінбурнської коси

24 червня на міському пляжі Очакова за участі заступника міського голови О. В. Васькова та начальника відділу пасажирських перевезень ТОВ СП «НІБУЛОН» С. Ю. Остапенка, а також місцевих жителів і гостей міста відбулося урочисте відкриття плавучого причалу компанії, з якого відходитимуть високошвидкісні пасажирські судна до Кінбурнської коси.

Спеціально обладнаний причал довжиною в 100 м встановлено фахівцями «НІБУЛОНа» за допомогою флоту та водолазної служби компанії. Причальна конструкція, що не впливає на екосистему, подібна до тих, які вже встановлені на Кінбурнській косі та у м. Миколаїв на Каботажному молі. При проведенні монтажних робіт у м. Очаків спеціалістами компанії було також проведено за власний кошт тралення акваторії та виконано проміри глибин у місці встановлення причалу для безпечного швартування пасажирських суден. Окрім того, для зручності відпочивальників місцевою владою прокладено дерев’яний настил через пляж до причалу до місця посадки/висадки пасажирів.

Відкриваючи новий причал заступник Очаківського міського голови  О. В. Васьков зазначив, що відкриття пасажирського сполучення на легендарних ракетах – значуща подія в житті  міста і всієї області, і люди, які ці часи пам’ятають, мабуть, зараз із ностальгією про них згадують.

«Сьогодні перший рейс на Кінбурнську косу, і наші місцеві жителі та гості можуть проїхати до чистої морської води, насолодитися природою і чистим морським повітрям. Тому влада міста дуже вдячна генеральному директору компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському за цей соціальний проект. Я сподіваюся, що надалі такі маршрути будуть розвиватися, і в недалекому майбутньому ми, можливо, будемо мати можливість їздити і на Одесу», ­– сказав Олексій Васьков.

Охочих на  перший рейс із Очакова до Кінбурнської коси виявилося чимало, тож затримувати відпочивальників не стали і після урочистого перерізання стрічки, усіх запросили на борт судна та побажали приємного відпочинку.

Нагадаємо, що  відкрити пасажирське сполучення за маршрутом Очаків – Кінбурнська коса компанія «НІБУЛОН» мала намір ще минулого року. Але, на превеликий жаль, через відсутність сертифікованих та належним чином обладнаних причалів реалізувати це не вдалося. Ми знаємо, як це засмутило тих, хто дуже чекав саме на ці рейси, однак уже цього літа усі охочі зможуть з Очакова на комфортному, безпечному і високошвидкісному судні дістатися Кінбурнської коси.

З розкладом руху суден, вартістю квитків та правилами  перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення». Для бронювання квитків телефонуйте на номер (050) 394 74 83 чи надсилайте листа на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua.

Приємних подорожей із «НІБУЛОНом» та гарного відпочинку!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН