Infratec для Уманського національного університету садівництва

«НІБУЛОН» подарував студентам Уманського національного університету садівництва інфрачервоний експрес-аналізатор зерна Infratec 1241 (FOSS).

Днями представники компанії «НІБУЛОН» відвідали Уманський національний університет садівництва з метою передачі студентам інфрачервоного експрес-аналізатора зерна Infratec 1241 (FOSS).

Infratec 1241 – аналізатор цільного зерна призначений для визначення вмісту вологи, білку, глютену, олійності, крохмалю та ін. Також прилад укомплектований ваговим модулем, що дозволяє виміряти натурну вагу.

Цей аналізатор нового покоління розроблений у співпраці з представниками зернової промисловості й відповідає вимогам автоматичного визначення хімічного складу зерна. Він відкалібрований для різних типів зернових (пшениця, ячмінь, кукурудза, соя та ін.). Також прилад пило-, водонепроникний, не забруднює навколишнє середовище.

Прилад передали до лабораторії кафедри технології зберігання і переробки зерна інженерно-технологічного факультету. Сервісний інженер відділу метрології та автоматизованих систем ваговимірювання компанії Андрій Булкін власноруч встановив та перевірив роботу експресаналізатора. А Олена Шевчук, начальник відділу організації та контролю якості служби забезпечення якості та зберігання продукції «НІБУЛОНа», пояснила студентській родині специфіку роботи з приладом.

До моменту передачі прилад забезпечував якісний аналіз культур у виробничо-технологічній лабораторії філії «Решетилівська» (Полтавська обл.). Тепер Infratec 1241 дасть можливість студентам УНУС отримувати практичні навички роботи з сучасним лабораторним обладнанням, ще навчаючись, що вигідно вирізнятиме їх серед випускників аналогічних спеціальностей інших українських ВНЗ.

Також у цей день студенти УНУС зустрілися з заступником начальника відділу з підбору персоналу Іриною Савенко, яка поспілкувалася з молоддю про структуру та специфіку «НІБУЛОНа» та запросила до роботи в компанії, а також розповіла про можливість пройти практику.

Під кінець зустрічі ректор УНУС Олена Олександрівна Непочатенко висловила керівництву «НІБУЛОНа» щиру подяку за подароване обладнання та небайдужість у питанні покращення матеріально-технічної бази вищого навчального закладу, а також вручила представникам компанії спеціальне видання до 175-річчя університету.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН