Зусилля GR-функції «НІБУЛОНу» відзначено професійною нагородою

12 жовтня директор із взаємодії з органами влади «НІБУЛОНу» Михайло Різак отримав нагороду Української асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів у номінації «GR рішення під час війни».

«НІБУЛОН» завжди працює прозоро та відкрито. Саме тому компанія підтримує побудову цивілізованого лобізму, поширення міжнародного досвіду та кращих практик у цій сфері, а також цивілізованого діалогу між владою, бізнесом та суспільством. Завдяки GR-функції компанії ми маємо змогу імплементувати механізми цивілізованого лобізму та відкритого діалогу повною мірою. Так, від початку повномасштабного вторгнення компанії вдалось провести масштабну роботу в проєктах під керівництвом Михайла Різака. Кожен реалізований кейс був важливим кроком для подальшого розвитку компанії в умовах війни й забезпечення глобальної місії з подолання голоду.

Зокрема для пожвавлення економіки країни та підтримки шляхів солідарності експорту зерна «НІБУЛОНом» було ініційовано питання внесення змін до Закону України «Про внутрішній водний транспорт». Запропоновані зміни стосувалися спрощення бюрократичної процедури відведення землі для будівництва річкових портів. Саме завдяки ухваленим змінам «НІБУЛОНу» вдалось розпочати будівництво філії «Бессарабська» удвічі швидше. Так, на сьогодні філія експортувала понад 1,6 млн тонн зерна, демонструє тенденцію поступового зростання експортних показників і є надійною альтернативою «зерновому коридору».

Актуальним питанням у роботі нової філії компанії стала оцінка транскордонного впливу на довкілля за процедурою дотичної держави – Румунії, яку «НІБУЛОН» успішно пройшов у досить стислі терміни. Це у свою чергу свідчить про забезпечення екологічно обґрунтованого та сталого розвитку підприємства під час здійснення господарської діяльності. Таким чином, за неможливості здійснювати судноплавство річками Дніпро та Південний Буг підприємство може використовувати потенціал Дунаю для транспортування вантажів й з’єднання українських аграріїв з міжнародними ринками.

Доклала команда «НІБУЛОНу» зусиль і для відновлення конкурентоспроможності заблокованих річкових елеваторів. Унаслідок дій держави-агресора частина елеваторів компанії заблокована, частина перебуває в тимчасовій окупації, а деякі з комплексів вщент зруйновані. У свою чергу блокада річкових елеваторів створює додаткове плече поставки зернових до найближчої залізничної станції, що робить їх збитковими. Завдяки отриманому гранту від проєкту USAID на 50 вагонів для компенсації вартості додаткової логістики «НІБУЛОНу» вдалось не тільки врятувати створені робочі місця у річковій інфраструктурі, а й покращити закупівельні ціни для фермерів.

Чи не найпріоритетнішим та нагальним завданням є питання розмінування земель. Отримавши у квітні поточного року перший сертифікат на нетехнічне обстеження, нам уже вдалося повернути в економіку майже 4000 га орних земель. Розробивши обґрунтування необхідності фінансування машинного розмінування в Україні, «НІБУЛОН» підписав грантовий контракт від DEG Impulse gGmbH на €4,8 млн на придбання машин для розмінування. А вже сьогодні НІБУЛОНівські демайнери мають у своєму арсеналі першу потужну машину для розмінування та очікують на ще 3 такі машини.

Непрості часи потребують злагодженої роботи колективу й спонукають до пошуку нестандартних рішень. Досвід «НІБУЛОНу» – приклад альтернатив та рішень в умовах повномасштабної війни, які комплексно спрямовані на запобігання глобальної продовольчої кризи.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.