Зміст шкільних підручників потрібно актуалізувати: підприємства компанії відвідали вчителі географії

Діти в Україні повинні знати, що у нас є сучасне суднобудування, сучасні цехи з чудовим іноземним обладнанням, що є прекрасні сертифіковані лабораторії, що роблять дослідження будь-якого рівня.

14 листопада  суднобудівний завод і перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали вчителі географії та економіки зі шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти, а також учні 11 класу  Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату  І-ІІІ ступенів № 6 (для дітей із вадами слуху).

Незважаючи на те, що більшість із гостей уже не вперше відвідують підприємства компанії у Миколаєві, нових вражень було вдосталь. Зокрема  працівниками освіти було відмічено значне оновлення виробничих потужностей суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» за рахунок будівництва нових цехів та встановленого сучасного імпортного обладнання від провідних виробників світу. Приємно вражені вчителі і завантаженістю підприємства, на якому кипить робота над декількома замовленнями одразу.

Щодо учнів, то найбільшого захвату в них викликало те, що серед працівників суднобудівного заводу вони зустріли працівників, які теж спілкуються мовою жестів.

Не менш захоплюючою для гостей  була ознайомлювальна екскурсія і перевантажувальним терміналом та лабораторією. Так, після побаченого працівниця Українського центра оцінювання якості освіти Галина Карпюк зазначила, що  зміст шкільних підручників необхідно змінювати та актуалізувати:

– Створюючи завдання для ЗНО з географії, ми хотіли би володіти достовірною інформацією, знати повну картину щодо виробництва в Україні, нових технологій, нових перспективних напрямів діяльності. Те, що ми сьогодні побачили на «НІБУЛОНі», переконує нас у тому, що потрібно міняти зміст шкільних підручників, зміст освіти. Діти в Україні повинні знати, що у нас є сучасне суднобудування, сучасні цехи з чудовим іноземним обладнанням, що є прекрасні сертифіковані лабораторії, що роблять дослідження будь-якого рівня, де є кращі зразки лабораторного обладнання не тільки зарубіжних, а й вітчизняних виробників.

Також Галина Карпюк зазначила, що з наявними в хіміко-технологічній лабораторії компанії обладнанням та умовами праці випускникам хімічних факультетів українських ВНЗ варто  прагнути  до  роботи в таких українських компаніях, а не намагатися виїхати за межі країни.

Наприкінці зустрічі вчителі та учні висловили подяку керівництву за  гостинність і смачний обід, а також за плідну та тривалу співпрацю компанії з освітніми закладами.


Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Facebook, дізнавайтесь про найактуальніші новини компанії та залишайте свої відгуки і пропозиції.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН