Зірки першої величини зібрані на одному небі!

В Україні завжди шанували людей, які вирощують хліб. «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України» – це книга про головне надбання нашої країни: про тих, хто годує людей, хто дбає про добробут кожної родини та усієї держави, про справжніх труд

Агропромисловий комплекс – це ключовий комплекс, який має вплив на багато інших галузей. Тим паче це актуально для України – країни аграрної. Це своєрідний локомотив, який тягне за собою усю економіку нашої держави. Тому й не дивно, що майже кожний п’ятий Герой України – це представник агропромислового комплексу. Практично усі вони, а саме 49 видатних постатей, представлені в ексклюзивному виданні «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України». Створено та видано цю унікальну книгу силами колективу газети «Агропрофі», за підтримки лідера аграрної галузі – компанії «НІБУЛОН».

В Україні завжди шанували людей, які вирощують хліб. Саме тому «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України» – це книга про головне надбання нашої країни: про тих, хто годує людей, хто дбає про добробут кожної родини та усієї держави; про справжніх трударів, вартих великої шани.

Саме в розвиткові агропромислового комплексу – майбутнє процвітання нашої держави та її громадян. Власним прикладом Герої довели, що Україна здатна, а відтак повинна стати світовим лідером у виробництві продукції сільського господарства, житницею усього світу.

Розповіді про життєвий шлях та наполегливу працю селян журналісти газети «Агропрофі» збирали протягом трьох років. Інтерв`ю з Героями України – представниками агропромислового комплексу, під постійною рубрикою друкувалися у щотижневику ділової інформації. Аби не втратити цей справжній інформаційний скарб, творчий колектив газети вирішив створити окреме ексклюзивне видання і подарувати його своїм Героям.

Унікальну книгу цього тижня, 9 грудня, в Національному університеті біоресурсів та природокористування вручав їм особисто Леонід Кучма, який свого часу і започаткував своїм президентським Указом це високе звання – Герой України. На заході були присутні й інші почесні гості: представники Міністерства аграрної політики України, профільного Комітету Верховної Ради, Київської облдержадміністрації, радники Президента України Віктор Слаута та Павло Гайдуцький.

«Це чудова ідея створити таку книгу про всіх Героїв України, які дійсно заслуговують, аби залишитися у вітчизняній історії, а не тільки у пам’яті окремих людей. Я дуже радий можливості такої зустрічі. І не тому, що мені випала честь заснувати цю нагороду, і не тому, мабуть, що більшість з Вас нагороджено за час мого президентства, – мені просто приємно бачити вас і спілкуватися з вами», – мовив на початку заходу Леонід Кучма.

Окрім Леоніда Кучми, до Героїв та читачів на перших сторінках видання свої звернення також залишили колишній Президент України Віктор Ющенко та нинішній Президент – Віктор Янукович. Вони засвідчили цим свою високу повагу до великих трударів села. Кожне інтерв`ю, зібране у цій книзі, за словами авторів, – це живе спілкування із легендарною постаттю про її життєвий шлях, становлення як особистості та трудові здобутки. Це спроба донести до читачів безцінний досвід людини, яка вже стала загальнодержавним національним надбанням.

ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором, Героєм України Олексієм Вадатурським надало фінансову підтримку, доклало чимало зусиль, аби про приклад успішних звершень дізналося якомога більше людей. Це знайомство зі славним трудовим шляхом і поглядом на навколишній світ кожного з Героїв буде не лише цікавим, а й повчальним для всіх, хто візьме в руки це унікальне видання.

«Я завжди ставився і ставлюся до вас з величезною повагою. Коли працюєш в аграрному секторі, споглядаєш за вами, за вашими звершеннями, то безумовно хочеться робити щось добре і самому, бути схожим на вас. І коли вже став Героєм України, вважаю, треба робити так, щоб ми разом відчували, що ми дійсно сила», – мовив Олексій Вадатурський.

Цього урочистого дня Герої України не лише із захопленням гортали сторінки унікального видання та ділилися приємними спогадами один з одним. Вони говорили ще й про наболіле – про нинішню ситуацію в галузі. Про ті труднощі, з якими стикаються як звичайні селяни, так і керівники аграрних підприємств. Відтак Леонід Кучма порадив Героям об’єднатися у власну асоціацію, аби власний життєвий досвід та цінні поради і надалі працювали на добробут усієї держави.

До честі авторського колективу книги – аналогів такого видання в Україні не існує. Це перша спроба зібрати в одному збірнику авторські публіцистичні матеріали про Героїв України від агропромислового комплексу. Розповіді в ньому – не сухі енциклопедичні дані і переповідання хронології досягнення успіху, а сповнені щирих людських емоцій думки видатних українців: з їхніми мріями, сімейними цінностями, острахами та сподіваннями. Важливість та унікальність цього видання визнають й самі Герої.

Дана книга – велика історія кожного, чия історія у ній зафіксована. Книга дасть можливість і нинішньому, і прийдешньому поколінням навчатися на прикладі Героїв аграрного виробництва, які вклали душу і серце у розвиток Батьківщини.

Цьогоріч надруковано вже п’ять тисяч примірників «Зірок першої величини». І практично усі вони вже дійшли до своїх читачів. Частина накладу під час урочистого заходу була подарована Національному музею історії України і Національній бібліотеці України ім. Вернадського. Тож враховуючи велику увагу і соціальну значимість, автори розраховують поновити видання та поповнити книгу розповідями про нових Героїв. Аби не лише досвідчені, а й молоді фахівці аграрної сфери та нинішні студенти сільськогосподарського спрямування мали позитивні приклади для наслідування.

До вашої уваги підбірка матеріалу з даної теми

http://www.kuchma.org.ua/news/activities/6192/?PHPSESSID=ac99ed0bbae659425ae7eaec7a08a43c

http://nubip.edu.ua/node/3301

http://www.agroprofi.com.ua/downloads/nomera/2010/agroprofi_46.pdf

http://www.ictv.ua/ua/video/detail.php?EL=1195372&SEC=1983

http://kyiv-obl.gov.ua/ua/press-center/news/nid_604/

 

Фоторепортаж

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН