Зi святoм Вeликoдня!

Привітання генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського

Шановні співвітчизники!

Від щирого серця вітаю вас з величним святом – Воскресінням Хрестовим!

Нехай тепло цього світлого дня подарує нам мудрість, прозріння, наповнить наші душі почуттями надії та любові, пошле мир та благополуччя. Ніколи не забувайте, що головним нашим призначенням у житті є милосердя, підтримка одне одного та самовіддане служіння людству. Від усвідомлення цього серця ваші сповняться справжньою радістю та щастям.

Я завжди прагну, щоб наша компанія слідувала цим принципам добра і взаємоповаги, покращуючи рівень життя у різних куточках України, допомагаючи тим, хто найбільше цього потребує.

Вірю, що у Великдень той, хто ще не осягнув місію свого життя, обов’язково зробить це та стане на шлях могучого добра, а той, хто уже йде цим шляхом, стане ще цілеспрямованішим та впевненішим.

Бережіть себе, бережіть своїх близьких, завжди будьте здоровими та повними сил, і нехай сьогоднішнє свято надихне на нові звершення й добрі справи заради усіх нас та заради України.


Герой України,

генеральний директор

ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.