«Жодних сумнівів – іти воювати чи ні – у мене не було», – директор філії «Скороходівська» Денис Рябінін

«Жодних сумнівів – іти воювати чи ні – у мене не було. У цій війні кожен має робити все від нього залежне, аби ми здобули перемогу. Я свій вибір зробив одразу і про нього не шкодую. Мені є що захищати. Я пішов воювати, щоб війна не прийшла до мого дому. По-іншому ніяк», – розповідає телефоном НІБУЛОНівець та оператор БПЛА 77 окремої аеромобільної бригади Денис Рябінін.

Запевняємо вас: моральний і бойовий дух нашого колеги на рівні 100+. У ворогів немає жодних шансів, коли нашу землю захищають такі люди!

Денис прийшов у «НІБУЛОН» у 2006 році – одразу після закінчення Миколаївського державного аграрного університету. Починав економістом на філії «Старобільська», згодом був переведений на посаду заступника директора філії «Сухорабіська», а в 2008 році був призначений її директором. За два роки Денис очолив філію «Артемівська» (зараз «Скороходівська»), що в Полтавській області, якою успішно керує уже 12 років.

Окрім того, що Денис очолює філію «Скороходівська», він ще й депутат селищної ради. Як каже Денис, для нього це і хобі, і додаткове навантаження.

Минулого лютого Денис перервав свою кар’єру та громадську роботу й кардинально змінив профіль діяльності. З перших днів війни він вступив до лав ТРО Полтавської області, у вересні був мобілізований і проходив військове навчання, а вже з січня бере участь в активних бойових діях у складі 77 окремої аеромобільної бригади.

Під час служби Денис пройшов Соледар, Бахмут, Лиманський напрямок. За бездоганну службу був відзначений нагородою «Хрест Сухопутних військ». Зараз Денис перебуває в одній з найгарячіших точок України – в Луганській області. Він оператор БПЛА, займається розвідувальними заходами, а також забезпеченням та доставкою набоїв на бойові позиції.

Як і всі українці, Денис мріє про мир і нашу перемогу:

«Звичайно, дуже хочу повернутися додому, до родини, до друзів, до рідного «НІБУЛОНу». Але спочатку потрібно вигнати ворога з нашої землі! Мир у всьому світі і наша перемога – зараз це моя найзаповітніша мрія».

Дуже віримо і сподіваємось, що мрія нашого колеги здійсниться зовсім скоро і він та всі наші захисники повернуться до своїх рідних!

Удома Дениса чекає дружина Оксана і 7-річний син. Чекає свого колегу і друга та неймовірно пишається ним і вся дружна родина НІБУЛОНівців!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.