Жиль Меттеталь приступив до виконання обов’язків члена наглядової ради «НІБУЛОНа»

З 1 червня 2018 року до наглядової ради «НІБУЛОНа» приєднався Жиль Меттеталь.

Жиль Меттеталь – відома людина у сфері агробізнесу, яка має унікальний досвід роботи в   галузях сільського господарства і продовольства, а також  великі знання зі специфіки аграрного сектору в різних регіонах світу. Жиль Меттеталь має 30-річний міжнародний досвід у фінансуванні сільського господарства, агробізнесу та корпоративної нерухомості. Попередній досвід роботи пана Меттеталя також включає Інвестиційний центр Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), де він відповідав за пошук та підготовку проектів, що фінансуються основними міжнародними фінансовими установами, такими як Світовий банк або Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку (МФСР) в Азії, Африці та Південній Америці.

До червня 2017 року пан Меттеталь обіймав посаду директора з агробізнесу, нерухомості та туризму в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Його робота стала важливим поштовхом для розвитку агропромислового комплексу України та зміцнення позицій нашої держави на світовому ринку. Саме під його керівництвом аграрний сектор став другим за значущістю напрямом фінансування ЄБРР в Україні, і було розпочато    багаторічне і надійне партнерство ЄБРР і «НІБУЛОНа». Протягом цього часу фахівці «НІБУЛОНа» та ЄБРР спільно працюють над тим, щоб інвестиційні проекти реалізовувались максимально ефективно, а виділені кошти освоювались на благо української економіки.

Як зазначає генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський, саме за безпосередньої участі пана Меттеталя в Україні було здійснено прорив у кредитуванні аграрного сектору:

- У період становлення аграрного сектору та надскладної економічної  ситуації після здобуття незалежності країни було надважливим, щоб з Україною почали співпрацювати такі відомі міжнародні фінансові інститути, як ЄБРР. І саме авторитет пана Меттеталя та ЄБРР дозволив змінити обличчя українського агарного сектору. І сьогодні ми добре розуміємо: без співпраці з ЄБРР аграрний сектор України мав би зовсім інший вигляд, а сьогодні це – достатньо розвинене середовище, яке практично одне з небагатьох у світі працює ефективно і без будь-яких дотацій та підтримки з боку держави і є конкурентним на світовому ринку. Тому досвід пана Меттеталя, його культура і знання, високий професіоналізм та авторитет у світі, психологічні та морально-етичні якості мають важливе значення для нашої компанії. Це велика допомога та неоцінимий внесок у розвиток нашої компанії.

Жиль Меттеталь відомий як людина, яка протягом багатьох років займалась і опікувалась аграрним сектором України та його місцем у світовому аграрному секторі, а також  глобальним фінансуванням українського аграрного сектору від імені ЄБРР. За ініціативою пана Меттеталя та під його головуванням на найвищому рівні за участю перших осіб різних країн світу, в тому числі і в Україні було організовано та проведено низку заходів, які мають величезне науково-практичне значення для розвитку економіки кожної країни, зокрема українського аграрного сектору.

На сьогодні наглядова рада «НІБУЛОНа» складається з чотирьрох осіб: Клаудіо Скарозза (голова), Олексій Вадатурський, Філіп Зіглер та Жиль Меттеталь.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.