Земельна ділянка за адресою провулок Менделєєва, 23 у Миколаєві не належить ані Олексію Вадатурському, ані членам його родини

Щоб городяни мали змогу отримати об’єктивну інформацію і розібратися в суті питання, Олексій Вадатурський прокоментував ситуацію навколо земельної ділянки по провулку Менделєєва (Корабельний район), яка останнім часом мусується в ЗМІ.

«Для мене, як для мешканця міста Миколаєва і керівника підприємства, завжди було і є важливим дотримуватися принципу чесного та справедливого співіснування з городянами. Адже я живу і працюю саме в Миколаєві і не планую змінювати місце своєї життєдіяльності, а тому завжди піклуюся про те, щоб мені не було соромно дивитися людям у вічі. Багато хто може дозволити собі жити сьогоднішнім днем, не думаючи, що буде завтра, а тим паче через кілька років.  Для мене ж, як керівника відомого далеко за межами України підприємства, якому необхідно щодня приймати безліч управлінських стратегічних рішень, важливо до всього підходити дуже зважено, адже саме від таких рішень залежить майбутнє не лише моє, але й працівників компанії та їх рідних. Я переконаний, що саме такий мій зважений підхід дозволив пережити багато труднощів в житті компанії та подолати багато перепон, які створювалися на шляху її становлення. Саме такий підхід дає мені змогу не ховатися від тих чи інших запитань представників ЗМІ. Є у вас питання – задавайте. Я відкритий для діалогу. Але, очевидно, такий перебіг справ не завжди вигідний.

Так сталося, що останнім часом, аби привернути увагу до тієї чи іншої події або додати їй важливості чи резонансу, представники ЗМІ намагаються показати мене як керівника, як мешканця міста в негативному світлі, використовуючи мою відомість, моє ім’я, звання Героя України, обов’язково додаючи слово «мільярдер» або назву компанії. Цього разу справа дійшла до земельної ділянки, що розташована за адресою провулок Менделєєва, 23 у Корабельному району Миколаєва. Відразу змушений попередити, що наступна інформація розчарує тих, хто шукає смажених фактів та має намір ввести в оману городян.

Так, в 2008 році мені на законних підставах була виділена земельна ділянка площею 0,10 гектара. Зауважу, що відповідно до ст.121 кожен громадянин України має право на безоплатну передачу йому земельної ділянки із земель комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у розмірах в містах площею не більше 0,10 гектара. А отже у мене, як громадянина України, теж є таке право. Саме по собі виділення такої земельної ділянки говорить про те, що раніше земельних ділянок у мене не було і, відповідно, не буде в майбутньому. Тобто, таким правом раніше я не користувався. Більше того, я навіть ніколи не був на тій ділянці і не бачив її. Але коли члени моєї родини, які відвідали це місце, повідомили мені, що це ліс, я прийняв рішення, що ніколи не буду займатися будівництвом на цій ділянці. Відповідно, мною там не проводилося взагалі ніяких робіт, в тому числі і з вирубки дерев. Жодного деревця чи куща не було знищено. Підтвердженням цьому є і відсутність будь-яких документів (проектів, дозволів і т.п.) на забудову цієї території чи на вирубку дерев, за отриманням яких я повинен був звернутися до відповідних державних інстанцій. Отже, той факт, що я не звертався за такими документами, теж свідчить про відсутність в мене намірів забудовувати цю територію. В своєму житті я спокійно обійшовся і без цієї ділянки.

На сьогодні вищезазначена ділянка не належить ані мені, ані членам моєї сім’ї і, наскільки мені відомо, там не проводяться ніякі роботи.

Отже, я вкотре звертаюся до представників засобів масової інформації. Якщо виникають питання щодо мене або членів моєї родини, звертайтеся – і я прокоментую їх.  Не шукайте сенсацій там, де їх немає. 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН