Збиральна кампанія «НІБУЛОНа» у розпалі

Виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» в активній фазі збирального сезону 2021 року

У стислі терміни виробничі підрозділи компанії зібрали врожай озимого ячменю на всіх 1467 га засіяних площ, більшість з яких була розташована на філіях Південного регіону. Цьогорічна врожайність культури склала 49 ц/га, що значно перевищує минулорічний результат 27,6 ц/га.

Найбільші врожайності сформовано у філіях «Прибужанівська» – 60,7 ц/га (Миколаївська обл.), «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька обл.) – 57,1 ц/га та «Снігурівська» (Миколаївська обл.) – 55,9 ц/га.

В активній фазі збирання ранньої пшениці на всіх філіях підприємства. Станом на сьогодні зібрано 52 % врожаю із 28 тисяч засіяних озимою пшеницею гектар. Уже зараз середня врожайність культури фіксується на рівні 45,5 ц/га.

Також виробничими філіями ТОВ СП «НІБУЛОН» вже скошено 2/3 площ озимого ріпаку, яким було засіяно 1611 га. Поточні обмолоти сягають 25 ц/га.

Характерною особливістю цьогорічного сезону став пізній початок збиральної кампанії ранніх культур у південних областях України із затримкою на 10–12 днів. Це пов’язано з погодними умовами травня та червня – великою кількістю опадів, відносно невисокими температурами, що призвели до продовження вегетації культур. Утім, надвисокі температури в кінці червня та на початку липня стрімко прискорили дозрівання врожаю.

Як повідомляють фахівці виробничого відділу, збирання озимого ячменю на півдні Миколаївської області розпочалося в перші дні липня, через тиждень стартував збір озимої пшениці. У цей же час настали й оптимальні терміни початку збирання на філіях Хмельницької, Черкаської й Луганської областей, а за тиждень – долучилися господарства Вінницької та Житомирської областей. Через це виникла необхідність у прискоренні ходу збиральної кампанії.

В умовах великої інтенсивності цьогорічного збирального сезону в роботі задіяні більше 170 одиниць сучасної «НІБУЛОНівської» сільськогосподарської техніки. Це 56 комбайнів марок John Deere. CASE, Massey Ferguson, 35 тракторів марок Fendt та CASE, більше 80 вантажних автомобілів тощо. Цими днями до робіт долучаться ще 2 нових трактори марки Fendt 1038.

Як і належить, у розпал жнив головна увага аграріїв компанії зосереджена на організації збиральних процесів, переміщенні товарних партій, а також заготівлі посівного матеріалу власного виробництва до нового сезону.


Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.