Завдячуючи «НІБУЛОНу», уже третя лікарня в Миколаєві повністю готова до боротьби з COVID-19 (ВІДЕО)

«НІБУЛОН» реалізував ще один масштабний благодійний проєкт у КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня №1» вартістю майже 20 мільйонів гривень.

«НІБУЛОН» не спиняється у боротьбі з пандемією COVID-19. Після допомоги обласній інфекційній та міській дитячій лікарням компанія без зволікань взялась за новий благодійний проєкт, щоб оперативну якісну медичну допомогу змогли отримати всі мешканці  Миколаєва і області – дорослі та діти.

КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня №1», яке через значне погіршення епідемічної ситуації в регіоні взяло на себе лікування хворих на COVID-19, потребувало допомоги у створенні необхідних умов для роботи з такими пацієнтами. Проаналізувавши ситуацію, в компанії «НІБУЛОН» вирішили проєкт розділити на два паралельні етапи. 

Перший етап включав у себе ремонт та обладнання терапевтичного і ревмокардіологічного відділень. Цю роботу компанія закінчила ще у грудні 2020 року.  А сьогодні компанія «НІБУЛОН» завершила вже другий етап, завдяки чому створено сучасне відділення з усіма умовами для лікування хворих на COVID-19, які мають патології та/або хронічні супутні хвороби.

У результаті реалізації проєкту:

- у відділеннях створено 148 точок подачі кисню в палати, змонтовано 1728 м кисневої мережі;

- збудовано кисневу рампу та встановлено 2 газифікатори французького виробництва, у яких зберігається до 4000 куб. метрів скрапленого кисню (заміняють більше 400 звичайних балонів) для роботи усієї лікарні;

- створено систему дистанційного виклику медичного персоналу: в палатах і санвузлах лікарні встановлені кнопки виклику, сигнал від яких надходить на спеціально встановлені на постах відділень екрани та на годинники, які мають медичні працівники;

- капітально відремонтовано палати терапевтичного і ревмокардіологічного відділень, встановлено телевізори. Уперше в палатах створено індивідуальні санвузли з усіма зручностями;

- проведено повну реконструкцію «під ключ» старого реанімаційного відділення: відремонтовано дах, здійснено повний комплекс зовнішніх та внутрішніх ремонтно-будівельних робіт, встановлено блискавкозахист, замінено водопровід та каналізацію, встановлено потужну вентиляційну систему, замінено електромережі, замінено систему опалення, створено й обладнано санвузли та ін.;

- у палатах реанімаційного відділення задля додаткової безпеки пацієнтів організовано візуальне спостереження за допомогою камер;

- створено систему зв’язку між лікарями за допомогою багаторежимних портативних рацій.

Компанія «НІБУЛОН» висловлює щиру вдячність усім нашим партнерам, які реалізували цей проєкт: Шкунді Василю (ТОВ «Ремсервіс-Н»), Левицькому Андрію (ТОВ «Монтажсервіс-Н»), Кондратюку Володимиру (ФОП Кондратюк) Соломонюку Євгенію (ТОВ «МГ Консалтинг»), Ракочому Руслану (ТОВ «Стеріл Системз Інжинірінг»), Пархоменку Микиті (ТОВ МВП «Хаджибей»), Ткачуку Олегу (ПП «МЕТА»), Кисліченку Віктору (ТОВ «Миколаївський завод ЗБВ») та іншим. Саме завдяки плідній співпраці усі роботи виконані оперативно та якісно. Окремо дякуємо ПАТ «Миколаївський КХП»  (директор Ха Йонг Цой) українського представництва Posco International, за допомогу лікарні у вигляді якісного сучасного медичного обладнання (виробництво Південної Кореї).

Нагадаємо, раніше компанія вирішила питання з діагностикою захворювання на Миколаївщині. Ще у березні 2020 року «НІБУЛОН» передав власне обладнання Миколаївському обласному лабораторному центру МОЗ України та усього за 24 години організував можливість проводити там 400 аналізів на добу щодо наявності/відсутності коронавірусу в людини методом ПЛР. На сьогоднішній день на обладнанні компанії проведено 87 206 тестувань (70 %  від загальної кількості).

Також «НІБУЛОН» реалізував масштабні проєкти й у КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» та КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2». Компанія відновила опорний медичний заклад Миколаївської області у боротьбі з коронавірусною хворобою усього за 30 днів. Заклад перетворився на сучасне медичне містечко. Оновлено корпуси, зроблено дороги, облаштовано пандуси, розчищено та освітлено територію, повністю замінено обладнання для дезінфекції, прання, сушіння, прасування та транспортування брудної білизни після інфекційних хворих, створено розмежування чистих та брудних зон у лікарні, повністю переобладнано харчовий блок (замінено усю техніку, закуплено нові прилади, а також 300 комплектів посуду). Також відновлено «під ключ» 5-те інфекційне відділення цієї лікарні. Здійснено капітальний ремонт будівлі. Замінено водопровід, каналізацію, вентиляційну систему, електромережі, систему опалення, встановлено сучасну пожежну сигналізацію та систему оповіщення. Окрім того, відділення повністю облаштовано необхідними побутовими та медичними меблями, обладнанням, сантехнікою, встановлено сучасні багаторежимні ліжка, є телевізори, кондиціонери та ін. 

Найважливішим для рятування життів стало проведення кисневої мережі у відділеннях лікарні. Усього у медзакладі завдяки компанії з’явилося більше 100 кисневих точок, а також передано та налагоджено роботу 21 апарата штучної вентиляції легень. 

У миколаївській міській дитячій лікарні №2 «НІБУЛОН» провів капітальний ремонт системи медичного газопостачання кисню та створив 38 нових кисневих точок. Для надійної роботи створеної кисневої мережі встановлено 2 кріоциліндри. Палати кожного з 5 відділень лікарні   облаштовано сучасними телевізорами. 

Також у обох лікарнях «НІБУЛОН» створив надсучасну систему зв’язку хворих з лікарями за допомогою спеціальних кнопок, екранів і годинників та за допомогою багаторежимних портативних рацій забезпечено постійний зв'язок медичного персоналу.

Тепер проєкт «НІБУЛОНівський стандарт» реалізовано і у миколаївській міській лікарні №1. А це гідні умови праці для медиків та якісний європейський рівень лікування для українців.

Таким чином, усього за 12 місяців компанія ініціювала та оперативно реалізувала 4 масштабних проєкти для ефективної боротьби з пандемією у медичних закладах Миколаєва. Від початку коронавірусної пандемії «НІБУЛОН» інвестував у медичну галузь країни близько 100 млн гривень.


Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.