Засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського посмертно нагородили почесним званням «Людина року»

5 листопада на урочистій церемонії вручення 27-ої об’єднаної загальнонаціональної премії «Людина року 2021-2022» спеціальною премією «За безпрецедентний особистий внесок у відродження та розвиток українського судноплавства та річкового флоту» було посмертно відзначено Героя України, засновника та генерального директора «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського.

Олексій Опанасович зі студентських років прокладав канали: спочатку на будівництві газопроводу, а згодом – розвиваючи водні шляхи від поля до країн, що голодують.. Для цього наша компанія розбудувала річковий флот, інвестувала в українську економіку та розвиток річкового судноплавства $2,3 млрд та побудувала 14 сучасних річкових перевантажувальних терміналів.

Гаслом Героя України завжди було «НЕ ЗДАВАЙСЯ!». Власним прикладом Олексій Вадатурський посіяв зернину активності та наполегливості в душі кожного НІБУЛОНівця, і зараз саме той час, коли ці зерна мають прорости в ширшому колі всіх українців: ми повинні боротися, займати державницьку позицію та розвивати економіку України в ці непрості історичні часи.

Нагадаємо, що премією «Людина року» Вища Академічна рада загальнонаціональної програми відзначає публічних діячів, які зробили найбільший внесок у розвиток України та українського суспільства. Головна мета заходу – утверджувати й розвивати ідеї патріотизму, незалежності та національної єдності.

В умовах масштабного збройного протистояння російській агресії програма «Людина року» зуміла швидко адаптуватися до нових реалій та поєднала актуальний суспільний складник із благодійним, взявши участь у зборі коштів для допомоги Силам оборони України.

Без сумніву, церемонія нагородження цього року була особливою. Адже окрім вручення традиційних премій у національних професійних номінаціях і спеціальних та міжнародних нагород, Вища Академічна рада загальнонаціональної програми «Людина року» вперше запровадила низку спеціальних військово-патріотичних премій під загальною назвою «НЕЗЛАМНІ». Ними були нагороджені ті, хто, не шкодуючи ні свого здоров’я, ні життя, виявляючи героїзм, сміливість та відвагу, продовжують мужньо битися за нашу свободу на всіх фронтах – від військових та медиків до енергетиків та рятувальників.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.