«Янгол добра» для «НІБУЛОНа»

Компанію «НІБУЛОН» визнано кращим благодійником 2019 року у номінації «Регіональна благодійність».

23 червня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців другого регіонального конкурсу «Благодійна Миколаївщина – 2019». Національна експертна рада за результатами оцінювання визначила компанію «НІБУЛОН» кращою у номінації «Регіональна благодійність», віддавши їй перше місце. Усього у конкурсі цього року взяли участь більше 60 учасників. 

За словами організаторів, у цей день на церемонії зібралися ті, чия доброчинна робота стала обличчям української благодійності, філантропії, меценатства у 2019 році. А мета конкурсу – відзначення кращих у Миколаївській області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації,  колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проєкти,  а також  публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Кращі благодійники отримали унікальну нагороду – статуетку «Янгол добра» (керамічний ангел, декорований багатим національним орнаментом і оздоблений бурштином). Це вже друга така нагорода «НІБУЛОНа». Раніше компанію визнали кращим благодійником 2017 року в номінації «Благодійність в соціальній сфері».

Заступник генерального директора з торгівлі ТОВ СП «НІБУЛОН» Володимир Славінський, який представляв компанію на заході, зазначив, що надзвичайно приємно отримувати таку важливу нагороду, а з нею і визнання та підтримку діяльності нашої компанії. Реалізація соціально значимих проєктів по всій Україні без перебільшення є окремим напрямом роботи, до якої «НІБУЛОН» уже майже 29 років підходить з усією серйозністю та відповідальністю. Небайдуже ставлення до проблем суспільства, а також системний та комплексний підхід – ось основні складові ефективності нашої благодійної діяльності. А ще компанія самостійно займається реалізацією благодійних ініціатив та надає допомогу безпосередньо її отримувачам. Таким чином ми контролюємо процес та завжди впевнені в результаті.

Щороку «НІБУЛОН» спрямовує десятки мільйонів гривень на реалізацію різних соціально значимих проєктів. У 2019 році  обсяг наданої благодійної допомоги склав більше 21 млн грн. Ці кошти направлено на розвиток інфраструктури   різних регіонів, забезпечення гідних умов здобуття базової та вищої освіти для молоді, покращення рівня медичного обслуговування, охорону та збереження навколишнього середовища, впровадження енергозберігаючих новітніх технологій на виробництві та багато іншого.

Також Володимир Славінський розповів про один з найактуальніших масштабних проєктів компанії, який пов'язаний із пандемією COVID-19. Як виявилось, опорний медичний заклад Миколаївської області у боротьбі з коронавірусною хворобою був зовсім не готовий до лиха. Безнадійно застаріла та жахлива матеріально-технічна база закладу просто не давала лікарям-професіоналам навіть шансу боротися з пандемією. Тому, не зволікаючи, компанія усього за 30 днів перетворила цей заклад у сучасне медичне містечко, проробивши практично нереальну роботу за такий короткий час. Оновлено корпуси, зроблено дороги, прокладено пандуси, розчищено та освітлено територію, повністю замінено обладнання для дезінфекції, прання, сушіння, прасування та транспортування брудної білизни після інфекційних хворих, створено розмежування чистих та брудних зон в лікарні, повністю переобладнано харчовий блок (замінено усю техніку, закуплено нові прилади, а також 300 комплектів посуду), змонтовано більше 500 м кисневої мережі на 81 додаткову точку подачі кисню й передано і налагоджено роботу 21 апаратів штучної вентиляції легень та багато ін.

Раніше компанія «НІБУЛОН» на базі Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України організувала повноцінний сучасний лабораторний центр, у якому можна проводити 400 аналізів на наявність/відсутність коронавірусу в людини методом ПЛР на добу. Для медичних закладів по всій Україні компанія організувала передачу захисних костюмів, щитків, респіраторів та експрес-тестів для діагностики COVID-19. Також ще два апарати штучної вентиляції легень заплановано для передачі Миколаївській міській лікарні швидкої медичної допомоги та  Голопристанській центральній районній лікарні (Херсонська обл.).

Усього на боротьбу з COVID-19 компанія уже направила 46 млн грн. 

Успішна компанія має працювати на користь суспільству, а тому ми не зупиняємося, а й надалі плануємо робити більше для рідної країни, для її економічного розвитку, для покращення рівня життя в кожному місті та селі. Ми хочемо надихати Україну, долаючи всі перешкоди і разом рухаючись до спільної мети – сильної та незалежної держави, і закликаємо до цього усіх навколо.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.