- 5 канал
- 07 грудня 2018
Як екпортується українське зерно: весь процес | НІБУЛОН | "ПроУКРАЇНСЬКЕ" (ВІДЕО)
- Прес-центр
- 27 вересня 2018
«НІБУЛОН» відкрив новий лабораторний корпус на терміналі в Миколаєві
- Рідне Прибужжя
- В. Гонорацька
- 26 листопада 2020
НІБУЛОН ПРОДОВЖУЄ ПОДАВАТИ ПРИКЛАД УКРАЇНІ, ЯК ПОТРІБНО ДІЯТИ В СКЛАДНИХ УМОВАХ ТА БОРОТИСЯ З COVID-19
- Николаевские новости
- А.Білоножко
- 25 листопада 2020
Компания "НИБУЛОН" показывает пример Украине, как помочь медикам отразить коронавирусную атаку
- Інформаційний відділ
- 4 вересня 2020
Як вирощувати якісне зерно: «НІБУЛОН» організував для сільгоспвиробників України інтернет-конференцію
Минулого тижня за ініціативи компанії «НІБУЛОН» відбулася загальноукраїнська інтернет-конференція для сільгоспвиробників щодо карантину та захисту рослин, на яку були запрошені фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та Миколаївської обласної фітосанітарної лабораторії.
«НІБУЛОН», завдяки реалізації своєї комплексної інвестиційної програми, створив в Україні насправді сучасну інфраструктуру зернового ринку, яка доступна для усіх сільгоспвиробників країни. Наші потужні перевантажувальні термінали і елеваторні комплекси працюють у дванадцяти областях України, а сучасний флот, який здійснює вантажні перевезення, налічує уже 82 одиниці. Кожне наше підприємство зведено за останніми технологіями, має найкраще обладнання від провідних виробників і працює як годинник. Тож співпраця з товариством «НІБУЛОН» – це ряд значних очевидних переваг, у чому переконалося більше 4000 наших партнерів.
Так, минулого тижня на підприємствах компанії «НІБУЛОН» було організовано та проведено інтернет-конференцію для сільгоспвиробників щодо актуальних/проблемних/нагальних питань карантину та захисту рослин. Центром став головний перевантажувальний термінал компанії у Миколаєві. За допомогою онлайн зв’язку до процесу приєдналися і інші філії ТОВ СП «НІБУЛОН». Загалом до участі у конференції було запрошено близько сотні сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств з різних регіонів країни.
Фахівці управління фітосанітарної безпеки розповіли учасникам про основні вимоги до фітосанітарного стану вітчизняної продукції, що експортується, про тенденції цих вимог та їх зміни у майбутньому, про вирощування товарного зерна та попередження втрат врожаю. Крім того, у ході конференції було розглянуто актуальні питання особистої зацікавленості виробника у діяльності управління фітосанітарною безпекою щодо стадій процедури отримання статусу «вільної ділянки», вартості послуг з проведення аналізу одного гектара поля для отримання статусу «вільної ділянки»; проведення контролю за якістю насіння з боку державної установи і проведення аналізів щодо встановлення якості насіння відділом визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу Миколаївської обласної фітосанітарної лабораторії і багато інших.
Варто зазначити, що зустріч стала цінною для багатьох учасників зокрема і тому, що відкрила можливий формат взаємодії товаровиробника та Держпродспоживслужби за різними напрямами діяльності у майбутньому.
Отримані знання допоможуть сільгоспвиробникам оптимізувати власну роботу для покращення врожайності, збереження родючості ґрунтів та підтримки стабільно високого рівня виробництва. Продовжуємо разом працювати над нарощуванням обсягів високоякісного українського продовольчого зерна.
Презентація, створена фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та Миколаївської обласної фітосанітарної лабораторії для проведення інтернет-конференції, додається..pdf.
Новини з теми
- 5 канал
- 07 грудня 2018
Як екпортується українське зерно: весь процес | НІБУЛОН | "ПроУКРАЇНСЬКЕ" (ВІДЕО)
ЗМІ про «НІБУЛОН»
- Рідне Прибужжя
- В. Гонорацька
- 26 листопада 2020