«Я дуже рада, що колись у моєму житті з’явилось хобі, яке приносить втіху не лише мені», – Вероніка Базиняк, філія «Денихівська»

Спілкуючись з колегами, розуміємо, наскільки цікаві, різносторонній люди нас оточують. НІБУЛОНівці не лише прагнуть професійної реалізації, а й знаходять час для особистого розвитку та власної улюбленої справи.

Серед них і Вероніка Базиняк. Вероніка має вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит» і вже майже 10 років працює бухгалтером з оперативного обліку філії «Денихівська», відповідає за реєстрацію автотранспорту контрагентів, веде облік зерна, працює з документацією. А у вільний час виготовляє авторські handmade скарбнички для цінних речей.

«Моє знайомство з рукоділлям почалось із вишивки бісером. Якийсь час я вишивала картини, навіть одяг – блузи та сукні.

Коли пішла в декрет, випадково натрапила в інтернеті на фото шкатулки, у якій батьки зберігають пам’ятні речі про перші роки життя своєї дитини. Я загорілась ідеєю створити таку скриньку й для нашої родини. Подивилась відеоуроки, купила матеріали і просто почала робити. Коли показала результат знайомим, вони попросили виготовити і їм таку ж шкатулку – настільки вона їм сподобалась. Поступово я почала отримувати нові замовлення. Так народилась ідея «Маминих скарбів» і почалася моя власна невеличка handmade справа.

Зазвичай у таких шкатулках батьки зберігають різні важливі для себе дрібнички: виписку з пологового будинку, перший локон, зубчик, пустушку, фотографії тощо – усе залежить від побажання клієнта. Кожну скарбничку я виготовляю зі стандартного набору матеріалів. Це картон різної щільності, тканина, папір для розпису. А ось матеріали для оздоблення завжди відрізняються. Усі замовлення індивідуальні, повторів у мене ще не було. Тому для кожного виробу шукаю різний декор.

Я дуже люблю створювати щось нове, працювати з мініатюрними деталями, бачити, як крок за кроком вимальовується готовий результат. Виготовлення однієї шкатулки – копітка робота. Від етапу народження ідеї, дизайну до власне майстрування. Тому спостерігати за реакцією та емоціями клієнтів, коли вони отримують замовлення, – неймовірно цінно!

Хтось робить безліч фотографій своєї дитини. Хтось знімає все на відео. А мій спосіб закарбувати в пам’яті важливі моменти – це «Мамині скарби». Моєму сину вже 9 років. Час від часу ми відкриваємо його шкатулку, йому цікаво слухати історії про себе маленького, а я люблю згадувати ті моменти.

Зараз я беру замовлення не так часто, як раніше. На жаль, часу на все не вистачає. Проте я дуже рада, що колись у моєму житті з’явилось таке хобі, яке приносить втіху не лише мені. Бажаю кожному знайти захоплення до душі!»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.