Херсонські курсанти мріють працювати на «НІБУЛОНівських» суднах

Днями курсанти Херсонського морського коледжу рибної промисловості з екскурсією завітали до миколаївських підприємств «НІБУЛОНа».

Очільник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський разом із  Андрієм Воліком, заступником генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства, Ларисою Бурик, заступником генерального директора з персоналу, та Ольгою Ромадіною, начальником відділу з підбору персоналу компанії провели зустріч із викладачами та курсантами Херсонського морського коледжу рибної промисловості, де обговорили питання працевлаштування та проходження практики курсантами навчального закладу в судноплавній компанії на «НІБУЛОНівських» суднах.

Розпочалося знайомство курсантів з компанією із «НІБУЛОНівського» флоту. Гості побували на бортах суден різних проєктів. Зокрема на 140-метровому самохідному плавкрані NIBULON MAX капітан особисто привітав майбутніх колег та показав потужності судна. А на буксирах-кантувальниках «НІБУЛОН-100» і «НІБУЛОН-101» курсантам вдалося посидіти в капітанському кріслі та детально оглянути пульт управління судном.

Показали курсантам й перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур, а фахівці компанії розповіли про усі процеси, які відбуваються з зерном на шляху до його експорту. Також познайомили гостей із суднобудівно-судноремонтним заводом «НІБУЛОН», де на власні очі молодь побачила сучасні виробничі цехи з якісним обладнанням від провідних виробників світу та всі основні етапи будівництва суден: від порізки деталей до підготовчих до спуску судна робіт. Неабияк вразило екскурсантів й те, у якому занедбаному стані було придбано суднобудівне підприємство у 2012 році, і який вигляд воно має сьогодні. На їхню думку, це справді неймовірний результат.

Також у ході зустрічі курсанти не втрачали можливості та активно ставили питання генеральному директору «НІБУЛОНа», зокрема й про те, як вдалося побудувати таку успішну компанію. На що Олексій Вадатурський розповів гостям про історію становлення «НІБУЛОНа», про те, чому почав займатися суднобудуванням і як вдалося досягти таких успіхів. Він наголосив, що компанія тісно співпрацює з іноземними інвесторами, за підтримки яких реалізуються інвестиційні проєкти, а також зазначив, що «НІБУЛОН» – це українська компанія, яка розвиває свій бізнес сумлінно, прозоро та виключно в правовому полі, адже досягти всеукраїнського та  світового визнання без цього просто неможливо й додав: «Ми самі куємо свою долю і саме вам, молоді люди, жити та розбудовувати нашу прекрасну країну. Я постараюся допомогти вам у цьому ідеями, але ви маєте пам’ятати, що майбутнє України за вами».

Емоцій в екскурсантів від знайомства з компанією та спілкування з генеральним директором «НІБУЛОНа» просто безліч. Приємно бачити, що курсанти дійсно пройнялися усім побаченим. Під кінець зустрічі молодь із захопленням ділилася враженнями, і ось деякі з них.

- Екскурсія пройшла просто на високому рівні. NIBULON MAX – дійсно класне судно з сучасним обладнанням і комфортними умовами праці та проживання для членів екіпажу. Щодо перевантажувального термінала, то це взагалі інша окрема насичена історія: дуже вражає рівень озеленення та фонтани на території промислового об’єкту. А зустріч з генеральним директором компанії – це круто. Його слова надихають. Слухав я про те, як зароджувався «НІБУЛОН», і бачу, якого рівня компанія досягла сьогодні… я розумію, що таке можливо тільки за умови великої любові до справи, скільки ж сил вкладено в ці підприємства. Все просто дуже сподобалося, і прагну подальшої співпраці, – розповідає третьокурсник Микита Мороз.

- Ми сьогодні приїхали на екскурсію до «НІБУЛОНа» і одразу хочу сказати, що досить скоро у нас практика і я уже знаю, що хочу проходити її саме тут. Усе дійсно нове, сучасне,  і так на усіх підприємствах. Зустріч з генеральним директором компанії «НІБУЛОН» – це просто круто! Олексій Опанасович дуже порядна людина і з ним дуже цікаво спілкуватись. А ще на пам’ять про сьогоднішній день Олексій Опанасович підписав мій кашкет і зазначив, щоб коли я прийду влаштовуватись на роботу, обов’язково взяв його з собою. Я так і зроблю, адже для мене це честь. Я дійсно хочу в майбутньому потрапити в компанію, щоб переймати досвід і працювати в комфортних умовах! – ділиться курсант Махмут Мамедов.

- Дуже дякуємо від усіх курсантів та викладачів, що запросили нас на екскурсію! Після  знайомства з Олексієм Опанасовичем у нашому навчальному закладі ми зрозуміли відразу, що він великої душі людина, він відразу здобув прихильність керівництва і курсантів коледжу. Дуже пізнавально, як для мене, так і для курсантів, було піднятися на борт суден, збудованих на суднобудівному заводі компанії. Дивлячись на старі фото заводу в 2012 році і дивлячись на нього зараз, де в нових цехах просто кипить робота і будуються нові судна – це для будь-якого курсанта, який планує в майбутньому ходити у море, потужна мотивація закінчити коледж і почати трудову діяльність. На останок хочу сказати, що бував на багатьох суднах, але NIBULON MAX мене приємно вразив. Дійсно, це судно будувалося як для себе, зроблено все якісно, гарно, продумана кожна дрібниця. Приємно, що в Україні будуються такого роду судна, а не десь за кордоном. Я вірю, що це далеко не останнє  «НІБУЛОНівське» судно. Курсанти дуже натхненні й уже питали в мене про практику в «НІБУЛОНі». Я сподіваюся, що нам усе вдасться, і чекаю на майбутню співпрацю нашого коледжу з компанією, – підсумовує заступник начальника коледжу з навчально-виробничої практики Роман Негруца.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН