Всеукраїнське весняне озеленення: компанія «НІБУЛОН» реалізувала чергову екологічну ініціативу

«НІБУЛОН» висадив близько 1200 одиниць саджанців на власних підприємствах у різних областях України.

Одними з найважливіших проблем сучасності є забруднення, втрата природних ресурсів і, як наслідок, зміна клімату. Останнім часом у всьому світі почали бити на сполох щодо збереження довкілля, раціонального ставлення до природних ресурсів та їх відновлення. Втім, «НІБУЛОН» як соціально відповідальне підприємство ще від початку своєї діяльності одними із пріоритетних для себе завдань визначив збереження на­вколишнього середовища та небайдуже став­лення до проблем захисту довкілля і комплексно, на всіх рівнях, працює у цьому напрямі. 

Як завжди, наш підхід – комплексний, отож працюємо і у напрямі сучасних технологій захисту довкілля на усіх підприємствах, і «зелених» проєктів,   і ефективних управлінських рішень щодо впровадження енергоощадних технологій, і масштабної інвестиційної програми з переорієнтуванням вантажних перевезень на водний транспорт (найбільш екологічно чистий),  та регулярних   відновлювальних заходів щодо попередження ви­черпання природних ресурсів.  

Новим екологічним проєктом «НІБУЛОНа» стало всеукраїнське весняне озеленення, яке компанія ініціювала на власних підприємствах у різних областях України. Захід організовано зокрема й для підтримки всеукраїнського проєкту «Озеленення України». Проте, незважаючи на наявність чи відсутність таких ініціатив, компанія кожного року регулярно проводить озеленення, адже найефективніший спосіб боротьби з глобальним потеплінням – саджати багато дерев.

Так, на початку березня 2020 року підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» за місцем їх розташування у м. Миколаєві та Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Київській, Полтавській,   Хмельницькій, Житомирській та Луганській областях України висадили близько 1200 одиниць зелених насаджень – саджанців дерев, кущів та квітів. Загальна сума проєкту становить більше 160 тис. грн. 

– «НІБУЛОН» працює системно, а це значить, що така ініціатива є черговою та не останньою для компанії. Так, минулого року в с. Тернівка Запорізької області після закінчення будівництва перевантажувального термінала (філії «Тернівська») компанія висадила 862 саджанці декоративних та плодових дерев і 116 кущів троянд. А восени 2020 року на території нового перевантажувального термінала в с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області заплановано озеленення та впорядкування території площею 5,4 га, що передбачає висадку 350 саджанців дерев та 2500 саджанців кущів, улаштування газонів та квітників. Для реалізації планів з озеленення передбачено 1,5 млн грн, – розповідає Алла Ізмєстьєва, начальник відділу охорони навколишнього середовища компанії.

«НІБУЛОН» щорічно спрямовує значні кошти на захист довкілля та озеленення, насаджуючи як декоративні, так і плодові дерева та кущі. Усі філії компанії мають зелені зони та зони відпочинку, які кожне підприємство прагне оформити якнайкраще, а інколи проводяться й неформальні змагання хто кращий. Тому усі ділянки доглянуті та мають привабливий вигляд, що завжди відзначають наші партнери та гості.

Пам'ятайте, що кожне висаджене дерево – це вклад у майбутнє усього світу, крок вперед у подоланні екологічної кризи, чого сьогодні так потребує наша планета. Поки хтось лише планує – ми діємо, й за останні роки компанія висадила 29 000 одиниць зелених насаджень.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН