Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Привітання генерального директора ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексія Вадатурського.

Шановні колеги, друзі і партнери!

Щиро вітаю вас з прекрасними святами – наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, приніс українському народу і важливі, яскраві події, які стали початком нового життя незалежної  України, і тяжкі випробування, що їх українці долають з честю та гідністю. Для компанії «НІБУЛОН» та для кожного з нас, нібулонівців, 2014-й був роком нових звершень у різних сферах діяльності підприємства – у суднобудуванні, у сільськогосподарському виробництві, у зміцненні позицій України на світовому зерновому ринку, у соціальній діяльності.

Велика подяка всім, хто доклав до цього свої знання і досвід, вніс свою частку у спільний результат.

Бажаю всім вам миру, здоров’я, добра і злагоди. Нехай наступаючий 2015-й принесе нові здобутки, світло і радість у ваші сім’ї. 

З повагою

Герой  України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.