Вітаємо з Днем Конституції України

Шановні співвітчизники!

Цього самого дня 25 років тому сталася насправді доленосна подія. Україна прийняла найвищий закон та гарант волі і незалежності народу – Конституцію. Від того моменту в історії країни розпочалась нова епоха створення могутньої демократичної соціальної та правової держави.

Основний закон – це те, що єднає усіх нас та возвеличує кожного, адже найвищою цінністю проголошено людину, її життя та здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпеку.

Я бажаю кожному завжди пам’ятати цю подію як одну із найважливіших у багатовіковій історії українського державотворення та робити усе, щоб наша країна процвітала.

Від щирого серця зичу вам міцного здоров’я, бадьорості духа, сил та наснаги для втілення усіх задумів. Нехай завжди у ваших серцях палає патріотизм та віра у майбутнє нашої країни. Миру і злагоди кожному з нас.

Зі святом!

З повагою Герой України,

генеральний директор

ТОВ СП «НІБУЛОН»

О. О. Вадатурський

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.