Вітаємо Миколу Ряська з призначенням на посаду Директора з інформаційних технологій

Цього тижня до команди «НІБУЛОНу» на посаді Директора з інформаційних технологій приєднався Микола Рясько.

Микола має значний досвід роботи у сферах ритейл, FMCG, логістика, сільське господарство та виробництво. Працював у великих міжнародних та національних компаніях, зокрема в «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» та Retail Group.

Має вищу технічну та економічну освіту: закінчив Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Має ступінь MBA зі спеціалізацією в IT.

На посаді Директора з інформаційних технологій Микола відповідатиме розробку та впровадження стратегії ІТ-розвитку компанії, зміну ІТ-архітектури, реорганізацію та посилення ІТ-структури, вибір та впровадження системи ЕRP, запуск та управління внутрішньокорпоративними проєктами, розвиток та експлуатацію автоматизованої системи управління технологічними процесами.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.