Вітаємо Ірину Левківську з призначенням на посаду фінансового директора

Нещодавно до команди «НІБУЛОНу» приєдналась Ірина Левківська. Вона обійматиме посаду фінансового директора.

Ірина закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, має диплом магістра міжнародного бізнесу та диплом перекладача. Протягом 14 років займалась трансформацією та автоматизацією фінансової функції, побудовою Shared Service Center, реорганізацією операційних моделей бізнесу. Працювала в таких національних та міжнародних компаніях як інвестиційній компанії «Eavex Capital», дистриб'ютор техніки «Zeppelin Ukraine», диверсифікований енергетичний холдинг «ДТЕК» та лідер будівельної галузі «Ковальська».

На посаді фінансового директора Ірина відповідатиме за контроль над операційною діяльністю та фінансовими операціями в компанії, взаємодію з банками, аудиторами й консалтинговими компаніями, залучення інвестицій, побудову та автоматизацію процесів на базі оновленої системи ERP.

Ольга Бабаніна, яка протягом останніх чотирьох років обіймала посаду фінансового директора, призначена директором з контролінгу та інвестицій. У зоні її уваги й відповідальності широке коло питань, зокрема: планування та контроль основних закупівель компанії, контроль реалізації всіх інвестиційних проєктів, розробка й реалізація проєктів з підвищення прибутковості та ефективності, забезпечення фінансово-економічної безпеки компанії тощо.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.