Вікно нових можливостей: «НІБУЛОН» взяв участь у литовсько-миколаївському бізнес-форумі

Під час проведення Першого економічного литовсько-миколаївського бізнес-форуму, який днями відбувся у стінах Миколаївської ОДА з нагоди відкриття в місті Почесного консульства Литовської Республіки, «НІБУЛОН» долучився до діалогу між представниками місцевої влади, українського та литовського бізнесу.

Форум проходив за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Вальдемараса Сарапінаса, голови Литовсько-української ділової ради Айвараса Караліуса, Почесного Консула Литовської Республіки в Миколаєві Сергія Сипка, голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма, голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, а також представників бізнесу Миколаївської області та Литви. Метою зустрічі стало представлення економічного, промислового та інвестиційного потенціалу Миколаєва та Литовської Республіки, а також обговорення перспективних напрямів співпраці.

Генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський став першим спікером від міста корабелів, котрий презентував великий бізнес. У ході презентації Олексій Вадатурський назвав відкриття в Миколаєві Почесного Консульства «першим вікном в Європу» та запропонував пану Послу стати куратором області на міжнародному дипломатичному рівні. Він поділився досвідом розбудови бізнесу та розповів про перепони, які існують для українського бізнесу:

  • Ми стикаємось в Україні з тим, що чим більший бізнес, тим більше йому чиниться супротив. Сьогодні наша компанія знаходиться на такому рівні розвитку, що ми вже не відчуваємо супротиву з боку обласної адміністрації, чиновників міністерств та відомств, але ми відчуваємо супротив законодавчої гілки влади. У нас не хочуть приймати закони, які б допомагали вести цивілізований бізнес, так як це робить компанія «НІБУЛОН». […] Прийнятий Закон про внутрішній водний транспорт узаконює «контрабанду» пального в Україні. І ми, легальний бізнес в Україні, неконкурентні відносно іноземного флоту, який заходить в наші порти. Іноземному флоту в Україну надається «зелене світло» під будь-яким прапором, а українському флоту під українським прапором місця в Україні немає».

На думку Олексія Опанасовича, такі розвинені європейські країни як Литва можуть слугувати гарним прикладом розвитку цивілізованого бізнесу та задавати вектор, у якому українській стороні варто рухатись. А консолідація зусиль спільно з представниками Європейського Союзу надасть потужний поштовх для розвитку успішної України, і, як наслідок, привабливого інвестиційного клімату.

Окрім форуму, в рамках візиту на Миколаївщину Посол Вальдемарас Сарапінас та інші поважні гості відвідали суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», де Олексій Опанасович ознайомив делегацію з виробничими потужностями, ходом будівництва суден та особливостями розвитку суднобудівної галузі в Україні. Крім того, гості мали змогу піднятись на борт багатоцільового буксира-кантувальника проєкту Т3500 «НІБУЛОН-100», після чого залишились під приємним враженням від потужного судна збудованого на «НІБУЛОНівській» верфі та оснащеного обладнанням від кращих виробників світу.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.