Відтепер «НІБУЛОН» самостійно здійснюватиме подачу і забирання вагонів з колії станції Миколаїв-Вантажний до перевантажувального термінала компанії

«НІБУЛОН» придбав локомотив та отримав дозвіл від АТ «Укрзалізниця» на подачу та забирання вагонів компанії із залізничної станції Миколаїв-Вантажний.

Уже більше десяти років «НІБУЛОН» успішно розбудовує сучасну логістичну систему України, активно переорієнтовуючи вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю. Завдяки цьому компанії вдається мінімізувати обсяги прийнятого з вантажівок збіжжя і, таким чином, зберегти українські дороги та покращити екологію різних регіонів країни. Натомість з кожним роком показники роботи вантажних суден та вагонного парку компанії тільки зростають. Таким чином, уже сьогодні 60 % вантажів компанія транспортує водою (близько 4 млн тонн на рік), 30 % – залізницею, і лише 10 % – автотранспортом. Проте, для компанії це зовсім не межа, адже ми продовжуємо розвивати українську економіку, зводячи нові потужні перевантажувальні термінали та розбудовуючи сучасний флот. 

Продовжуємо формувати й залізничний парк компанії. Так, минулого року «НІБУЛОН» придбав локомотив ТГМ 4. До цього часу він виконував лише вантажні маневри на території морського перевантажувального термінала компанії в Миколаєві. Тепер, отримавши відповідний дозвіл від АТ «Укрзалізниця», тепловоз  «НІБУЛОН» виконуватиме весь комплекс робіт по подачі і забиранню вагонів зі станції Миколаїв-Вантажний до перевантажувального терміналу компанії, оптимізуючи власну роботу та заощаджуючи кошти. 

- Технічний стан локомотива перевірений фахівцями технічного персоналу підрозділу локомотивної служби АТ «Укрзалізниця», що затверджено актом відповідності справного  стану. А локомотиво-складацькі бригади пройшли успішну перевірку знань з нормативних документів безпеки руху поїздів та правил технічної експлуатації залізниць України. У результаті визначено, що локомотив та локомотиво-складацькі бригади повністю відповідають усім вимогам для виїзду на колії загального користування  станції Миколаїв-Вантажний АТ «Укрзалізниця», – розповідає Юрій Нанакін, начальник дільниці залізничного транспорту компанії «НІБУЛОН».

Роботи по відновленню локомотиву та приведення його технічного стану до вимог правил технічної експлуатації залізниць України виконало ТОВ «Запорізький тепловозоремонтний завод».

Також зазначимо, що у 2019 році для огляду, ремонту та мийки тепловозів у Миколаєві компанія збудувала та ввела в експлуатацію пункт технічного обслуговування залізничного транспорту.

Нагадаємо, раніше компанія «НІБУЛОН» придбала 108 вагонів-хоперів бункерного типу для перевезення зерна моделі 19-6869. Вагони були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 тонн та об’єм кузова 120 куб. м. 

Наразі власними вагонами з філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві ми вже перевезли більше 225 000 тонн збіжжя.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.