Відразу три відзнаки здобула компанія «НІБУЛОН»: на Миколаївщині визначили кращих роботодавців 2019

ТОВ СП «НІБУЛОН» стало переможцем у номінації «Кращий партнер у рамках профорієнтаційної роботи серед молоді». Підрозділ компанії ДП «Лідієвське» – «Кращий діловий партнер із забезпечення постійної зайнятості населення та професійного навчання на виробництві», а ТОВ АК «Врадіївський» визнане переможцем у номінації «Кращий діловий партнер із забезпечення постійної зайнятості населення».

16 грудня відбувся Форум кращих роботодавців Миколаївщини під гаслом «Грані співпраці в контексті новітніх змін», який щорічно організовує Миколаївський обласний центр зайнятості спільно з облдержадміністрацією.

Кращими роботодавцями визнано підприємства Миколаївської області, які розвиваються, залучають інвестиції в регіон, створюють нові робочі місця, забезпечують якісною продукцією не лише вітчизняний, а й закордонний ринок товарів та послуг, сприяють постійній і тимчасовій зайнятості мешканців Миколаївщини.

За словами Олександра Стадніка, голови Миколаївської ОДА: «Роботодавець – це ключова фігура у забезпеченні розвитку ринку праці, покращенні системи трудових відносин і порозуміння у суспільстві. Від вас залежить розвиток економіки, збільшення виробництва, наповнення бюджету, створення нових робочих місць. А кращі роботодавці, які усвідомлюють своє значення, цінують свою діяльність та свій авторитет, – це гордість Миколаївщини, підтримка держави».

Окрім роботодавців у заході взяли участь представники райдержадміністрацій, районних та міських рад, навчальних закладів, керівники об’єднаних територіальних громад та соціальні партнери.

Привітав гостей заходу й міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. Він подякував усім присутнім за їхню щоденну роботу та наголосив: «Наповнюють бюджет якраз роботодавці, підприємці. Люди, які щодня ризикують своєю репутацією, активами. Люди, які створюють Миколаїв, адже завдяки наповненням бюджету ми можемо щось робити в цьому місті». А також додав: «Я думаю, що найкраща допомога чиновників усіх рівнів, місцевого самоврядування, державного – це навіть не допомагати роботодавцям, а просто їм не заважати робити свою роботу».

Звернувся до найкращих роботодавців Миколаївщини й директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько: «Ми дякуємо вам за те, що ви сплачуєте своїм робітникам гідну заробітну плату, що даєте можливість вашим працівникам кормити свої сім’ї, за те, що ви даєте можливість вашим працівникам навчати своїх дітей і за те,  що ви сплачуєте податки до бюджету Миколаївщини».

За роки своєї діяльності «НІБУЛОН» інвестував в Україну більше 2,1 млрд доларів США та завжди своєчасно й у повному обсязі сплачував усі податки та збори. Тільки у 2018–2019 роках компанія сплатила 1,58 млрд грн податків та зборів у державний та місцевий бюджети.

Нам вдалося розбудувати унікальну інфраструктуру перевантажувальних терміналів та комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур, виробничих підрозділів по всій Україні і потужного флоту, який налічує 77 одиниць. Одним з головних результатів цього є те, що нам вдалося створити такі умови, коли заробітчани повертаються із-за кордону до України, оскільки можуть влаштуватися на роботу до підприємств «НІБУЛОНа». Сьогодні колектив компанії налічує 7 тисяч професіоналів своєї справи.

Ми не зупиняємося на досягнутому і у наступному році збудуємо нове підприємство у Дніпропетровській області, а це нові робочі місця, підтримка місцевої громади та додаткові кошти до держбюджету.

Варто зазначити, що «НІБУЛОН» неодноразово визнавався кращим роботодавцем року як на рівні області, так і всієї країни. Наприклад, у 2019 році компанію було визнано «Найпривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року» за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research. А в 2017 році ТОВ СП «НІБУЛОН»  – кращий у номінації «Соціально відповідальний роботодавець».

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН