Відео пам'яті до Дня народження Олексія Вадатурського

8 вересня – важливий день для НІБУЛОНівців, друзів та партнерів нашої компанії. Цього дня святкував свій день народження Герой України та засновник компанії «НІБУЛОН» Олексій Опанасович Вадатурський.

Попри всі виклики та випробування, які спіткали його на життєвому шляху, Олексій Опанасович рухався вперед, власним прикладом доводячи, що людські можливості необмежені, якщо в тебе є мрія. Він не лише побудував з нуля успішну багатопрофільну компанію, а й зміцнив вітчизняний агропромисловий комплекс, створив унікальну логістичну систему, сприяв становленню України як постачальника високоякісного зерна, відродив суднобудування та судноплавство.

Згідно з настановами засновника, НІБУЛОНівці #нездаються та з державницької позиції беруть на себе відповідальність за вирішення глобальних проблем світу, зокрема зумовлених наслідками повномасштабного вторгнення. Ось лише декілька прикладів серед численних ініціатив «НІБУЛОНу», розпочатих у 2022-2023 рр.:

  • розмінування земель сільськогосподарського призначення для повернення їх в економіку країни;
  • створення та використання альтернативних шляхів постачання зерна задля запобігання глобальній продовольчій кризі;
  • поновлення виконання міжурядової угоди між Францією та Україною на потужностях суднобудівної компанії ОСЕА та створення швидкісних катерів для посилення системи морської безпеки та охорони України.


Нехай світла мудрість Олексія Опанасовича Вадатурського торкнеться кожного з нас ще раз під час перегляду пам’ятного відео про цю видатну людину.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.