«Важливо сьогодні з боку влади створити нормальні умови, для того щоб бізнес абсолютно спокійно розвивався»: В. Гройсман відвідав суднобудівний завод «НІБУЛОН»

17 серпня у ході робочого візиту на Миколаївщину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» та перевантажувальний термінал компанії, де відбулася зустріч із представниками бізнесу області.

Бажання побувати на верфі ТОВ СП «НІБУЛОН» Прем’єр-міністр висловив ще під час зустрічі з підприємцями Херсонської області, на якій також був присутній і генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський.

В. Гройсман детально ознайомився з виробничим процесом заводу та роботою нових об’єктів, а саме складу металу з ділянкою очистки та ґрунтовки металу і цеху металообробки з найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу (Швеції, Нідерландів, Німеччини), збудовані в рамках глибокої реконструкції підприємства. На сьогодні аналогів таким виробничим потужностям в Україні немає.

З інтересом Прем’єр-міністр сприйняв і інформацію про плани компанії  «НІБУЛОН» щодо розширення виробничої лінії, нові проекти, потужності і переваги  збудованих на власному заводі буксирів, маршрути пасажирських перевезень та плани щодо днопоглиблення Дніпра, у чому очільник уряду пообіцяв свою підтримку.

«На цьому  підприємстві вже працюють 700 людей. Це нові робочі місця. Тому  важливо сьогодні з боку влади створити нормальні умови, для того щоб бізнес абсолютно спокійно розвивався. Сьогодні ще створюють перешкоди для підприємців і підприємств, але наше завдання ці перешкоди забрати… Учора така ж зустріч відбувалась в Херсоні, де ми говорили про суднобудування. Для вашого міста це стратегічна галузь, де працювали десятки тисяч людей.  На  превеликий жаль, і в Україні, і у вашому регіоні вона прийшла (галузь) в занепад. І зараз, що ми бачимо, це відновлення суднобудівництва взагалі в Україні. З точки зору розвитку річкового судноплавства і відновлення нашого статусу як морської держави я вражений тим, які сьогодні технології вже розпочинаємо використовувати в Україні», – відмітив В. Гройсман.

Завершальним етапом робочого візиту Прем’єр-міністра в Миколаїв стала нарада з представниками миколаївського бізнесу на перевантажувальному терміналі «НІБУЛОНа», де були підняті питання залучення інвестицій та розвитку інфраструктури області.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН