Уже третє несамохідне судно-майданчик проекту В1500 в роботі у «НІБУЛОНівських» суднобудівників

Сьогодні на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває будівництво чотирьох замовлень, розпочато роботи із порізки та гнуття металу для зведення п’ятого, а також проводиться плановий судноремонт трьох одиниць флоту компанії.

Перший портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10033)

Наразі на стапельній ділянці готуються до стикування напівкорпуси судна. Активно тривають роботи з монтажу деталей приварного насичення. Також встановлюються й вкладні суднові зварні цистерни різного призначення, які попередньо пройшли випробування спеціалістами монтажно-трубопровiдної дiльниці. Усі деталі для насичення судна постачає механо-слюсарна дільниця, де сьогодні фахівці продовжують виготовляти необхідні елементи для будівництва замовлення.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

На передстапельній позиції триває виготовлення двох напівкорпусів майбутнього судна.

Перше несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10035)

Останнi секцiї носової частини судна переміщені на стапельний майданчик та готові до встановлення. Після їх монтажу міцний корпус судна буде повністю сформовано.

Розпочато випробування готових суднових відсіків на герметичність, а спеціалісти малярно-ізоляційної дільниці приступили до їх фарбування.

Друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10036)

У збірно-секційному цеху добігають кінця роботи із виготовлення секцій майбутнього судна. Незабаром розпочнуться роботи зі встановлення їх на стапель для формування міцного корпусу замовлення.

Також «НІБУЛОНівська» верф уже розпочала підготовчі роботи для будівництва уже третього несамохідного судна-майданчика пр. В1500 (зам. 10037). Так, у цеху металообробки активно тривають роботи із порізки та гнуття металу для виготовлення корпусу замовлення.

Нагадаємо, 20 вересня на міжнародному форумі TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019 компанія ввела в експлуатацію 140-метровий самохідний плавкран NIBULON MAX, збудований на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», а також продемонструвала грандіозне водне шоу за участі суден усієї лінійки «НІБУЛОНівського» флоту.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН