«НІБУЛОН» розпочав посівну кампанію 2023

Уже поточного тижня аграрний блок «НІБУЛОНу» починає посівну кампанію ярових культур.

Цьогоріч сівбу буде проведено на площі 27,0 тис. га, що співмірно з площами, зайнятими під ярові торік – 29 тис. га. Водночас змінено розподіл культур. Так, у сезоні 2023 року «НІБУЛОН» збільшує площі сівби соняшнику та сої, а площі посівів кукурудзи натомість зменшені. Це пов’язано з ціновими очікуваннями на товарні партії зерна в цьому році та прогнозуванням кращого економічного результату. Загалом придбано 7800 посівних одиниць соняшнику, 5400 – кукурудзи, заплановано придбання 40 тонн сої, закладено та підготовлено до посівної 500 тонн насіння сої власного виробництва.

Посівна, яка через погодні умови розпочинається пізніше, ніж було заплановано, стартує з філій Миколаївської та Черкаської областей, далі долучаться філії Хмельниччини та Вінниччини, а в подальшому – Житомирщини та Сумщини. За сприятливих умов аграрії компанії розраховують закінчити процес уже до середини травня з розрахунку виконання 2,0 тис. га на добу.

Розмірковуючи про ризики зі зниження врожайності, директор з агровиробництва «НІБУЛОНу» Костянтин Хмельницький зазначив, що наразі вони відсутні. Компанія розраховує на валовий збір по ярових культурах на рівні: кукурудза – 35 500 тонн, соя – 7 800 тонн, соняшник – 43 600 тонн.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.