Увага фейк! ТОВ СП «НІБУЛОН» не має жодного відношення до російської компанії ООО «НИБУЛОН»

Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.

Протягом 28 років діяльності компанія «НІБУЛОН» розвиває свій бізнес сумлінно, прозоро та виключно в правовому полі. Ми – успішна компанія, яка заслужила на високу довіру першокласних європейських банків, іноземних фінансових інститутів і партнерів. «НІБУЛОН» співпрацює з багатьма міжнародними фінансовими установами, серед яких ЄБРР, ЄІБ, MФК, і провідними західними банками.

Бажаючи на рівні з транснаціональними компаніями інвестувати в економіку України кредитні ресурси першокласних західних банків, ми у 2004 році, маючи індивідуальну ліцензію Національного банку України на здійснення інвестиції за кордон, відкрили свою дочірню компанію у Нідерландах, а через 2 роки – у Швейцарії. Таким чином, на сьогодні ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє корпоративними правами лише двох юридичних осіб-нерезидентів, які були утворені за чітким дотриманням вимог як українського законодавства, так і законодавства країн, у яких були зареєстровані ці юридичні особи (Швейцарія, Нідерланди).

Корпоративними правами будь-яких інших юридичних осіб-нерезидентів, зокрема юридичної особи ООО «НИБУЛОН», ГРН 1165050052848, РФ (назва юридичної особи вказана російською мовою, посилання у фейсбук: https://www.facebook.com/Нибулон-106316034063279/), товариство не володіє ані безпосередньо, ані опосередковано.

Дочірні підприємства компанії також не володіють ані безпосередньо, ані опосередковано корпоративними правами будь-яких юридичних осіб-резидентів РФ, зокрема вищевказаної юридичної особи ООО «НИБУЛОН».

Наша компанія взагалі не планує відкривати підприємства в інших країнах світу, окрім Єгипту, про що ми повідомляли раніше.

З огляду на все вищезазначене, така ситуація виглядає, як спроба дискредитації компанії «НІБУЛОН» і її генерального директора Олексія Вадатурського у відповідальний для нашої країни час. Нагадаємо, що минулого року О. О. Вадатурського та ТОВ СП «НІБУЛОН» було включено до санкційних переліків фізичних та юридичних осіб, щодо яких введені спеціальні економічні заходи на території Росії. Наша компанія не веде ніяких торговельних відносин з російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років.

 Це не перший випадок, коли хтось прикривається авторитетом або намагається скористатися чесним іменем нашої компанії:

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/dosit-spekulyuvati-imenem-nibulona.html

http://www.nibulon.com/news/novini-kompanii/oberezhno-dviinik-oficiine-povidomlennya-onovleno.html

Тож просимо всіх бути уважними. Щоб вас не ввели в оману, спершу зателефонуйте до офісу нашої компанії та уточніть, чи той саме «НІБУЛОН».  Звертаємося до всіх із проханням повідомляти про випадки використання імені компанії шахраями в корисних цілях або з метою очорнити наше ім’я.

Новини з теми

Шахраї продовжують полювання

Шахраї продовжують полювання

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.