Усі роботи з приймання та відвантаження сільгосппродукції на перевантажувальному терміналі компанії у Миколаєві йдуть за графіком (ВІДЕО)

Перевантажувальний термінал нашої компанії – одне з кращих в Україні підприємств не лише за архітектурою, але й за гнучкістю автоматизованих технологічних процесів та можливістю одночасно приймати і відвантажувати різні культури.

Вчора ми вже повідомляли, що на підприємстві відбулося загорання частини перехідної галереї, яке було оперативно ліквідовано. Сьогодні ж ми демонструємо, що перевантажувальний термінал повноцінно працює. Зокрема зараз відбувається процес розвантаження залізничних вагонів, соєю завантажується судно SHOVELER, а на сусідньому причалі завантажуються несамохідні судна, які доставлять кукурудзу на зовнішній рейд для завантаження судна STRATTON. У плановому режимі приймається і автотранспорт.

Таким чином, ми вкотре підтвердили той факт, що наша компанія дійсно успішно справляється з різними ситуаціями та спроможна забезпечити безперервну діяльність навіть у нестандартних обставинах. Недарма девіз нашого безмінного керівника Олексія Вадатурського та компанії «НІБУЛОН» – #НЕЗДАВАЙСЯ.

      

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН