Усі роботи з приймання та відвантаження сільгосппродукції на перевантажувальному терміналі компанії у Миколаєві йдуть за графіком (ВІДЕО)

Перевантажувальний термінал нашої компанії – одне з кращих в Україні підприємств не лише за архітектурою, але й за гнучкістю автоматизованих технологічних процесів та можливістю одночасно приймати і відвантажувати різні культури.

Вчора ми вже повідомляли, що на підприємстві відбулося загорання частини перехідної галереї, яке було оперативно ліквідовано. Сьогодні ж ми демонструємо, що перевантажувальний термінал повноцінно працює. Зокрема зараз відбувається процес розвантаження залізничних вагонів, соєю завантажується судно SHOVELER, а на сусідньому причалі завантажуються несамохідні судна, які доставлять кукурудзу на зовнішній рейд для завантаження судна STRATTON. У плановому режимі приймається і автотранспорт.

Таким чином, ми вкотре підтвердили той факт, що наша компанія дійсно успішно справляється з різними ситуаціями та спроможна забезпечити безперервну діяльність навіть у нестандартних обставинах. Недарма девіз нашого безмінного керівника Олексія Вадатурського та компанії «НІБУЛОН» – #НЕЗДАВАЙСЯ.

      

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.