Усі роботи з будівництва нового перевантажувального термінала у с. Мар'янське Дніпропетровської області йдуть за планом

Уже в червні свою роботу розпочне перший на Дніпропетровщині потужний річковий перевантажувальний термінал компанії, який сьогодні «НІБУЛОН» будує у с. Мар'янське Апостолівського району.

Для компанії «НІБУЛОН» безпека праці та здоров'я людей – понад усе. Тому у зв'язку з поширенням COVID-19 в Україні та світі компанія разом з партнерами-будівельниками негайно розробила та впроваджує систему заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції та убезпечення кожного працівника. Ми організували свою діяльність з дотриманням усіх вимог карантину, який діє в країні, тому зберегли колектив і працюємо в штатному режимі, розвиваючи українську економіку.

Продовжуються й роботи з будівництва нового потужного річкового перевантажувального термінала, який розташований у с. Мар'янське Апостолівського району Дніпропетровської області. Важливо, що, працюючи з дотриманням усіх карантинних вимог, будівництво обертів не збавляє – усі роботи виконуються за планом. Ми вдячні нашим працівникам та партнерам за такий відповідальний підхід та якісну роботу. 

Так, на сьогодні ТОВ «ЦКС-СТАЛЬ» (власник Віктор Миколайович Панасюк) закінчило монтувати металоконструкції автомобілерозвантажувача, де уже встановлюється перший пристрій для вивантаження зерна від   ПАТ «Калинівський машинобудівний завод» (директор Анатолій Васильович Остапенко). Висота каркаса робочої вежі перевантажувального термінала сьогодні сягнула позначки в 29 м (із 48 м). Завершує роботи з формування конструкцій повітряних галерей над зерносховищами (ємністю по 5,5 тис. т) та сушарки й ТОВ «Монтажспецконструкція» (директор Вадим Олександрович Береза). Зводяться бункери відходів та кабельна естакада.

Має уже філія «Зеленодольська» й шість змонтованих сучасних зерносховищ (чотири по 2,3 тис. т та два по 5,5 тис. т) від надійного партнера компанії – фірми AGI (Канада). На превеликий жаль, у зв'язку коронавірусною пандемією італійське дочірнє підприємство AGI EMEA S.R.L. затримало відправку чергової партії матеріалів, які за контрактом мали б надійти ще до 31 березня. Тому монтаж решти десяти зерносховищ розпочнеться в середині травня, коли матеріали прибудуть на будівельний майданчик. Ми з розумінням віднеслися до цієї ситуації і вдячні партнеру за те, що в надскладних умовах підприємство виготовило продукцію і транспортує її не автошляхами, а морем, щоб пришвидшити процес й уникнути додаткових затримок під час перетину кордонів.

Спеціалісти ТОВ «Тукуруй» (директор Анатолій Васильович Коршманюк) впевнено розбудовують вантажний причал довжиною 150 м – закінчили забивати шпунт та взялися за формування міцного фундаменту причальної стінки. 

За словами заступника генерального директора компанії з будівництва Сергія Беседіна, усього для будівництва філії «Зеленодольська» уже забито 3311 залізобетонних паль загальною довжиною близько 56 км, також буде використано близько 15 тис. куб. м бетону й більше 5 тис. т металоконструкцій.

Нещодавно на будівельному майданчику розпочався монтаж першого потужного технологічного обладнання: двох зерносушарок (Mathews Company, США), бункерних ваг (PRECIA S.A., Франція), норій, ланцюгових та стрічкових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія). З минулого тижня розпочалися роботи з прокладання кабельної мережі до основних об'єктів будівництва, а також встановлення фундаментів під освітлювальні опори. На 50 % виконано роботи із прокладання внутрішніх мереж водозабезпечення та каналізації. 

Фахівці ПАТ «ПМК №132» (директор Роман Миколайович Рибалко) закінчили будівництво операторської вагового комплексу. ТОВ ВКФ «БУЛАТ» (директор Валентин Романович Яворський) займається встановленням автомобільних ваг. Зведено й трансформаторну, де наразі триває монтаж обладнання.  Двоповерховий адміністративно-лабораторний корпус та їдальня готуються до проведення покрівельних робіт. 

Також стартували й перші роботи з благоустрою території. Найближчим часом розпочнеться ремонт під'їзної дороги, а саме укладка надійних залізобетонних дорожніх плит (388 шт.), які здатні витримати значні навантаження та стійкі до змін клімату. Така дорога є універсальною та довговічною, а також за необхідності підлягає швидкому ремонту.

Уже в червні сучасний перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» прийме свою першу партію збіжжя, чим запустить позитивні зрушення в регіоні. Із введенням в експлуатацію підприємства місцева громада отримає нові робочі місця, соціально відповідального інвестора, стабільні фінансові надходження за рахунок сплачених податків, фермерські господарства матимуть змогу додатково розвитися за рахунок зекономлених коштів на транспортуванні збіжжя й нарощувати аграрний потенціал, українські автошляхи будуть розвантажені ще на 12,5 тис. вантажівок щорічно та ін. 

Загалом за час реалізації інвестиційного проєкту компанії «НІБУЛОН» внутрішніми водними шляхами транспортовано близько 17  млн тонн вантажів, а отже, дороги країни розвантажено на понад 708 тис. вантажівок.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.