Укргазбанк та «НІБУЛОН» досягли домовленості щодо довгострокової реструктуризації фінансових зобов’язань компанії

Днями Укргазбанк та «НІБУЛОН» досягли домовленості з приводу довгострокової реструктуризації фінансових зобов’язань.

«Рішення щодо реструктуризації фінансових зобов’язань компанії «НІБУЛОН» стратегічно важливе насамперед для забезпечення продовольчої безпеки в умовах повномасштабного вторгнення. Компанія, яка є одним із найбільших агровиробників України, на жаль, зазнала чималих втрат із початком воєнних дій. Тож потребує всілякої підтримки. Командою Укргазбанку було відпрацьовано питання реструктуризації фінансових зобов’язань компанії та підписано довгострокову реструктуризацію, яка дозволить «НІБУЛОНу» подолати складні часи», – зазначає Родіон Морозов, в.о. голови правління Укргазбанку.

«Ми пишаємось партнерством з Укргазбанком, який у буремні часи проявив лідерство та першим серед державних банків підписав реструктуризацію фінансових зобов’язань. Вважаю це проявом реального партнерства та державницької позиції щодо підтримки критично важливих галузей. Рішення Укргазбанку є прикладом ефективної взаємодії держави та бізнесу заради економічної стійкості та майбутньої розбудови України», – коментує Андрій Вадатурський, СЕО «НІБУЛОНу».

Укргазбанк, дякуємо за гнучкість та оперативність в ухваленні рішень! Наше партнерство – яскравий приклад формування єдиного економічного фронту на шляху боротьби з агресором. Разом вистоїмо та переможемо!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.