Учасники Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді познайомилися з «НІБУЛОНом»

Нещодавно на перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» з екскурсією завітали учасники Х Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля, очима сучасників», організаторами якої є Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Завдяки організованій фахівцями компанії екскурсії молодь ґрунтовно познайомитися з роботою високотехнологічного перевантажувального термінала «НІБУЛОНа» в Миколаєві. На власні очі побачила, як відбуваються технологічні процеси на підприємстві, починаючи від пункту реєстрації автотранспорту та закінчуючи відвантаженням сільгосппродукції на експорт.

Цікавою для гостей виявилася унікальна для України схема прийому та відбору проб продукції одночасно з трьох ліній автотранспорту, що втричі збільшує темпи проведення аналізу з визначення якості зерна та значно оптимізує роботу підприємства. Багато запитань викликали у дітей і куполи-зерносховища термінала ємністю по 50 тис. т і діаметром по 65 м кожен, які є найбільшими в Європі напівсферичними конструкціями і найбільшими у світі ємностями для зберігання зерна.

–  У рамках краєзнавчої конференції нам випала чудова нагода познайомитися з «НІБУЛОНом». І мені дуже цікаво, як усе тут працює. Є багато різних об’єктів, процесів, і кожен чимось захоплює. Відразу видно, що пророблена велика робота, – зауважує Анастасія зі Світловодська (Кропивницька обл.).

Гості побачили й вантажний флот компанії, оглядаючи причал підприємства, зокрема процес завантаження сільськогосподарською продукцією іноземного судна.  

– Вражає таке підприємство, вражає його розмах. Пишаємося й тим, що відроджується суднобудування, що є таке велике підприємство, яке займається обробкою зерна, його експортом. Ми заздалегідь планували  екскурсію саме на ваше підприємство, тому що такі підприємства треба показувати дітям. Важливо, щоб вони бачили, що треба робити, а не тільки думати та мріяти, що свої плани треба втілювати в життя і займатися тією справою, яка зараз потрібна. А ви займаєте якраз тим, що потрібно. І дуже вдячні вам, що прийняли нас, гостей великої конференції. Завдяки вам нам вдалося показати дітям з різних куточків України найкращу сторінку розвитку Миколаївщини на межі ХХ–ХХІ століття, – розповідає Ірина Ємельянова, методист  Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Також відмітили екскурсанти й навколишню красу промислового об’єкта, зокрема охайність та чистоту території:

– Як може не сподобатися така краса навколо. Незважаючи на те, що у вас велика територія, усі її куточки такі зелені, доглянуті. Багато яскравих сезонних квітів та дерев, фонтани, є гарні місця для відпочинку. Усе вражає, правда, – поділилися враженнями Аліна з Вінниччини  та Анастасія з Тернопільщини.

Наприкінці зустрічі гості подякували керівництву за цікаву й насичену екскурсію, а також побажали «НІБУЛОНу» подальшого розвитку та процвітання нашій країні.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН