У період коронакризи «НІБУЛОН» не припиняє допомагати українській медицині (ВІДЕО)

Усього за два місяці «НІБУЛОН» провів повну реконструкцію «під ключ» 5-го інфекційного відділення КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб».

У 2020 році Україну та весь світ сколихнула пандемія COVID-19. Більшість українських медичних закладів були не готові до такого лиха. Тому компанія «НІБУЛОН» миттєво відреагувала на ситуацію та усі свої сили зосередила на найголовнішому – боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції. У зв’язку з цим на Миколаївщині було розгорнуто масштабний комплексний проєкт.

Черговим етапом реалізації цього проєкту стало повне відновлення «під ключ» 5-го інфекційного відділення КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», яке «НІБУЛОН» виконав усього за два місяці. На це компанія направила 15 млн гривень.

Щоб відділення дійсно забезпечувало лікарям і медперсоналу гідні та безпечні умови роботи, а усім пацієнтам належний рівень лікування, компанія у такі стислі терміни виконала колосальний об’єм робіт. Відремонтовано дах, здійснено повний комплекс ремонтно-будівельних робіт, встановлено блискавкозахист, замінено водопровід та каналізацію, встановлено вентиляційну систему, замінено внутрішні і зовнішні електромережі, замінено систему опалення, встановлено сучасну пожежну сигналізацію та систему оповіщення. 

Кожна точка подачі кисню – це врятоване життя людини. Отож оперативно у відділенні було проведено кисневу мережу на 26 точок для кожного з 26 пацієнтів. А також створено сучасну систему дистанційного виклику медичного персоналу: 31 кнопку виклику встановлено біля усіх ліжок, в коридорі, туалетах, а медпрацівники мають спеціальні годинники, на які надходить сигнал виклику. Це дозволяє пацієнтам у разі потреби швидко зв’язатися з лікарями, а останнім постійно бути на зв'язку з хворими.

Окрім того, відділення повністю облаштовано необхідними побутовими та медичними меблями, обладнанням, сантехнікою. Усі побутові меблі для лікарні виготовив суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». В палатах встановлені сучасні імпортні функціональні ліжка з ручним та електричним регулюванням, є телевізори, гаряча та холодна вода, туалет і душ, клімат-контроль та кондиціонери. 

Нагадаємо, перший етап реконструкції КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» «НІБУЛОН» провів усього за 30 днів, у результаті чого цей заклад перетворився на сучасне медичне містечко. Оновлено корпуси, зроблено дороги, прокладено пандуси, розчищено та освітлено територію, повністю замінено обладнання для дезінфекції, прання, сушіння, прасування та транспортування брудної білизни після інфекційних хворих, створено розмежування чистих та брудних зон в лікарні, повністю переобладнано харчовий блок, змонтовано більше 500 м кисневої мережі на 81 додаткову точку подачі кисню й передано і налагоджено роботу 21 апаратів штучної вентиляції легень та багато ін.

Також раніше для діагностики коронавірусу компанія організувала повноцінний сучасний лабораторний центр на базі Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України, у якому можна проводити 400 аналізів на добу щодо наявності/відсутності коронавірусу в людини методом ПЛР.

На постійній основі для медичних закладів по всій Україні компанія «НІБУЛОН» передає захисні костюми, щитки, респіратори та експрес-тести для діагностики COVID-19. Передано й апарати штучної вентиляції легень для Миколаївської міської лікарні швидкої медичної допомоги та  Голопристанської центральної районної лікарні (Херсонська обл.).

Усього на боротьбу з COVID-19 «НІБУЛОН» направив уже близько 70 млн гривень.

Детальніше про історію перетворення 5-го інфекційного відділення КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» у відео.


Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.