У новий рік за третім мільйоном: філія «Козацька» першою перетнула позначку у 2 млн тонн прийнятої сільгосппродукції

Нове досягнення «НІБУЛОНа» – перевантажувальний термінал філії «Козацька» першим серед усіх підприємств компанії перетнув позначку у 2 млн тонн прийнятої сільгосппродукції. На сьогодні «НІБУЛОНівський» термінал в Херсонській області прийняв уже близько 2,15 млн тонн збіжжя.

Перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», що розташований на території смт Козацьке Бериславського району Херсонської області, продовжує демонструвати рекордні показники роботи з приймання зернових та олійних культур. На четвертому році життя підприємство прийняло свій перший мільйон тонн сільгосппродукції, а цьогоріч, маючи за плечима уже сім років успішної діяльності, філія «Козацька» перетнула позначку в 2 млн тонн прийнятого збіжжя.

Разом із тим, за весь період своєї діяльності філія «Козацька» продемонструвала й рекордну кількість відвантаження збіжжя на водний транспорт – це понад 2 млн тонн. Тобто завдяки водним перевезенням  із перевантажувального термінала в Херсонській області, кількість вантажівок на автошляхах за роки існування тільки цього підприємства зменшилась на більше 83 тис. одиниць. Лише за неповних шість місяців актуального маркетингового року філія «Козацька» завантажила близько 100 несамохідних суден більше 295 тис. тонн сільгосппродукції, а частка автотранспорту у відвантаженні склала усього 0,2 %.

– Та досягнення не дають нам права зупинятися, а тільки спонукають будувати ще амбітніші плани на майбутнє, – зазначає директор підприємства Захар Мєдвєдєв.

Усього з моменту введення в експлуатацію підприємство прийняло близько 1,039 млн т пшениці, 433 тис. т ячменю, 359 тис. т кукурудзи,  193 тис. т ріпака, 37,6 тис. т сорго, понад  78  тис.  т  сої та  9 тис. т соняшнику. Це переважно продукція від  сільгоспвиробників із Херсонської, Запорізької, деяких районів Дніпропетровської та Миколаївської областей. Так,  на  сьогодні  з  філією  «Козацька» співпрацюють більше 300 постачальників.

За словами директора філії  Захара Мєдвєдєва, досягти таких результатів вдалося завдяки сучасному й високотехнологічному оснащенню підприємства, надійним партнерам – сільгоспвиробникам регіону та злагодженій роботі трудового колективу:

– За роки роботи філії були як успіхи, так і труднощі, набутий різного роду досвід, проте завжди згуртовує колектив та зосереджує на головному поставлена мета – забезпечити приймання, зберігання і відвантаження зерна. А тому кожен підрозділ, кожен фахівець, викладаючись на повну, допомагає один одному робити спільну справу. Усі ці прагнення працівників і відданість справі й стали запорукою доброї репутації філії та забезпечили високі результати роботи.

Нагадаємо, перевантажувальний термінал філії «Козацька» введено в експлуатацію у 2012 році. Його будівництво стало першим етапом реалізації інвестиційного проєкту, спрямованого на відродження Дніпра та Південного Бугу як судноплавних транспортних артерій України, на Херсонщині. А у 2017 році, зважаючи на популярність підприємства серед аграріїв, компанія збільшила його потужності, збудувавши додаткові ємності для зберігання сільськогосподарської продукції, й тепер перевантажувальний термінал має можливість одночасно зберігати аж 92 тис. тонн збіжжя. 

Підприємство оснащено тільки найкращим обладнанням від провідних виробників світу, зокрема транспортне обладнання від датської компанії Cimbria Unigrain A/S, зерносховища від компаній SCAFCO (США) та SYMAGA (Іспанія). Уперше на підприємстві було встановлено модернізовані шестисекційні сушарки «MC 3180», із потужністю приблизно 75 тонн/годину (Mathews Company, США), технічне переоснащення яких було здійснено фахівцями «НІБУЛОНа». Також філія «Козацька» має сучасний лабораторно-адміністративний комплекс, обладнання якого дозволяє оперативно та якісно проводити аналіз продукції, – це швейцарські аналізатори зерна Infratec-1241, німецькі пробовідбірники Rakoraf та теплові сушильні шафи, американські інфрачервоні аналізатори INSTALAB-600 та ін.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН