У новий рік в нових сучасних домівках

У Тернівці Вільнянського району Запорізької області, де знаходиться річковий перевантажувальний термінал філія «Тернівська», компанія збудувала сучасний багатоквартирний будинок для працівників.

Родини наших «НІБУЛОНівців» уже отримали ключі від нових квартир та готуються до зустрічі свят у новій домівці.

Ця подія є черговим етапом реалізації масштабного соціального проєкту компанії з підтримки як молодих фахівців, так уже і досвідчених спеціалістів, які знаходять себе професійно в інших куточках України та виїжджають з рідних домівок.

Як і усі промислові об’єкти компанії, будинок зведено за високим «НІБУЛОНівським» стандартом, адже саме так ми гарантуємо насправді якісний результат, який базується на сучасних технологіях та підходах у будівництві.

Для повного комфорту працівників до будинку ми провели усі інженерні мережі та змонтували каналізацію зі станцією біологічної очистки, обладнали подвір’я і встановили альтанку для відпочинку, для дозвілля наймолодших жителів створили дитячий майданчик, збудували автогаражі та складські приміщення, які закріплені за кожною квартирою. Усім необхідним оснащено й саме житло: повний комплект побутової техніки (кухонні прилади, холодильник, телевізор, пральна машина тощо), меблі (шафи, столи, стільці, дивани, ліжка та ін.). Облаштовано й ванні кімнати, є електроопалення, тепла та холодна вода. Компанія потурбувалася про сучасність та зручність умов проживання, як мовиться, «під ключ», продумавши усе до найменших дрібниць.

Для реалізації будівництва та повного облаштування багатоквартирного будинку у с. Тернівка компанія направила понад 23 млн гривень.

– Я дуже чекала завершення будівництва, і, звичайно, уявляла яким буде будинок. Але сьогодні впевнено можу сказати, що реальність перевершила мої очікування. Це перший житловий комплекс для молодих спеціалістів, і все настільки продумано, настільки функціонально, що просто бракує слів описати мої емоції. Я у захваті! Спасибі нашому генеральному директору Олексію Опанасовичу Вадатурському за можливість проживати у сучасному будинку. Я вдячна усім спеціалістам та робітникам, які доклали своїх неймовірних зусиль, щоб створити таку красу, – ділиться емоціями Олена Ковінько, економіст ТЗД філії «Тернівська».

На додачу усьому, як же чудово, що у мене є можливість поєднувати прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом та зустрічі з друзями-колегами в одному місці. А вечір проводити у колі рідних в своєму затишному куточку. Все продумано та зроблено з любов’ю, для людей, – розповідає Ольга Малобенська, начальник ВТЛ філії «Тернівська».

Нагадаємо, будівництво житла компанією – не поодинока ініціатива. Раніше два нових двоповерхових будинки були збудовані та передані працівникам філії «Мар’янівська» у м. Гребінка Полтавської області. А також завершуються роботи зі зведення житла у с. Широке Снігурівського району Миколаївської області та розроблено проєкт для нового будівництва у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області.

Сьогодні «НІБУЛОН» – не лише справжній лідер української економіки, а й приклад успішного соціально відповідального бізнесу та взірцевий роботодавець, що щороку визнається на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Ми завжди працюємо з дотриманням усіх принципів сталого розвитку, на користь суспільству та з думкою про свій колектив. Завдяки цьому ми даруємо впевненість у майбутньому, і це надихає нас на нові звершення та досягнення. А тому ми не зупиняємося, а й надалі будемо робити більше для своєї команди та всіх українців.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.