У «НІБУЛОНІ» – черговий елеватор-мільйонер

Зовсім недавно елеваторний комплекс філії «Решетилівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» Полтавської області прийняв перший мільйон тонн зерна, а вже досягнення мільйонної позначки відзначає колектив елеватора філії «Золотоніська», що на Черкащині.

Статус одного з перших новозбудованих зерноприймальних підприємств компанії «НІБУЛОН» (першу чергу ввели в експлуатацію у вересні 2007 року) завжди спонукає колектив філії «Золотоніська» гідно тримати нібулонівську марку. Споруджене на пустирі, на території занедбаного колишнього господарства, це підприємство міцно зайняло лідируючі позиції в економіці району, стало важливим соціальним фактором у житті місцевих громад. З самого початку філія «Золотоніська» на практиці продемонструвала, що означає нібулонівський стандарт у різних сферах життєдіяльності.

Перший на Черкащині нібулонівський елеватор з самого початку своєї діяльності досяг високих виробничих показників, вже на другий рік свого існування, у 2008-2009 МР, підприємство прийняло 218 256 тонн зерна. Незважаючи на зростання конкуренції (минали роки, «НІБУЛОН» будував у придніпровському регіоні нові об’єкти), філія елеваторного типу «Золотоніська» продовжувала підтримувати високий рівень виробництва. Особливо успішними для підприємства були 2008-2009, 2009-2010 та 2011-2012 маркетингові роки. Серед основних сільськогосподарських культур найбільше прийнято:

- кукурудзи у 2011-2012 МР – 139 039 т, 2008-2009 МР – 135 174 т і в 2013-2014 МР – 112 873 т;

- пшениці у 2012-2013 МР – 25 683 т, 2009-2010 МР – 24 122 т;

- ріпаку у 2008-2009 МР і 2009-2010 МР – відповідно 31 567 т і 26 165 т;

- ячменю у 2008-2009 МР і 2009-2010 МР – відповідно 30 379т і 22 304 т.

Всього ж за період своєї роботи підприємство прийняло, зберегло і відвантажило близько 690 тис.тонн кукурудзи, понад 132 тис. тонн пшениці, майже 90 тис.тонн ріпаку, 63 тис. тонн ячменю. У цілому, елеватор приймає на зберігання вісім видів зернових та олійних культур.

В основі ефективності, результативності – великий досвід співробітництва із сільгосптоваровиробниками. Постачальники продукції переконалися у високій партнерській порядності нібулонівців, у тому, що на підприємстві діє кодекс прозорості і відповідальності. Зокрема, у цьому заслуга і висококваліфікованого колективу лабораторії, який очолює досвідчений спеціаліст Ольга Полякова. Робота підрозділу максимально відповідає міжнародним стандартам визначення якості продукції, а його керівник працює на елеваторі від початку його існування. Так само, як і головний бухгалтер Тамара Іванченко, її заступник Тетяна Жданова, транспортувальник Леонід Бекмансуров, оператор диспетчерського руху та навантажувально-розвантажувальних робіт Олександр Карий, змінні майстри Олександр Коваленко та Юрій Пуха, старший майстер Олександр Тараненко, бухгалтери з оперативного обліку Людмила Салій, Наталія Радченко та Олександр Ровнягін, прибиральниця Валентина Ясир. Постійно контролюють та забезпечують стабільну роботу підприємства головний інженер Юрій Назаренко, головний механік Олег Литвиненко та головний енергетик Володимир Пуха,на високому професійному рівні виконують свої обов’язки змінні майстри Володимир Косенко та Вадим Михайлов. А в тому, що територія філії приваблює зір фруктовими деревами, кущами, зеленими газонами, квітковими клумбами, – заслуга спеціаліста з озеленення Людмили Гуриної та її колективу. За ці роки філія «зі стажем» виростила керівників і спеціалістів для деяких «молодших» підрозділів, які успішно працюють у різних регіонах, а сама поповнюється молодими спеціалістами, дає їм серйозний практичний досвід.

«Підприємство розвивається і в техніко-технологічному плані, – говорить директор філії «Золотоніська» Сергій Нудьга. – Ми повинні бути на рівні сучасних вимог, тому всі останні роки здійснювали модернізацію потужностей. Замінили транспортери та норії на більш потужні, створили нові технологічні маршрути, встановили третю додаткову сушарку Mathtews 3180M, замінили сепаратор на більш потужний, вдосконалений. Нова зернонавантажувальна машина РКШП 6 дозволила підвищити швидкість завантаження транспорту та зачищення складів. Крім того, серце елеватора – лабораторія – постійно оновлюється, встановлюється найсучасніше обладнання. Все це в комплексі підвищує можливості підприємства, дозволяє приймати більше продукції з високими якісними показниками».

Керівництво компанії, зазначив Сергій Юрійович, постійно дбає про те, аби колектив був забезпечений засобами індивідуального захисту, інвентарем, виплачувалися передбачені колективним договором премії, надавалася матеріальна допомога. Наприклад, нещодавно фінансову допомогу на лікування одержав працівник підприємства Олександр Кулик.

Зрозуміло, підприємство такого рівня має особливу вагу у Золотоніському районі. Цінують тут рівень і стабільність заробітної плати, нібулонівці брали участь у ремонті доріг с. Вознесенське, фінансова та матеріальна допомога надається школам, дитячим садкам, місцевій та районній лікарням, підтримується соціальна сфера сільської ради, отримує підтримку волонтерська організація, яка допомагає учасникам АТО. У 2014 році колектив філії відзначений грамотами, директор Сергій Нудьга відзначений орденом подяки Золотоніської РДА, підприємство гідно представлене на Дошці пошани району.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН