У компанії «НІБУЛОН» створено міжнародну консультативну раду

У «НІБУЛОНі» призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.

«Компанія «НІБУЛОН» продовжує адаптовуватися до нових операційних реалій, спричинених війною. Радий повідомити, що я найняв видатну групу експертів з міжнародного бізнесу, які допоможуть керівній команді сформувати стратегію розвитку у цих складних умовах», – сказав генеральний директор Андрій Вадатурський. «Консультативна рада забезпечуватиме корпоративне управління необхідне для того, щоб компанія «НІБУЛОН» вийшла на новий рівень. Керівна команда зможе застосувати найкращий досвід цих експертів, розробляючи рішення для викликів сьогодення та плануючи можливості для майбутнього зростання».

До міжнародної консультативної ради компанії «НІБУЛОН» увійшли Герт Босшер, Тон Хулс та Жиль Меттеталь:

Герт Босшер має більш ніж 35-річний досвід роботи у зерновій промисловості, зокрема в Центральній Європі та Чорноморському регіоні. Він обіймав керівні посади у міжнародних компаніях, таких як Glencore (зараз Viterra), Nidera (зараз Cofco), Australian Wheat Board та Bunge. Він захоплюється дослідженнями та новими технологіями, і тому створив CMNavigator.com – платформу торгової інформації для зернової промисловості.

Тон Хулс має значний досвід роботи в Україні та регіоні на позиції головного фінансового директора, банкіра та спеціаліста зі структурованого торгівельного фінансування зі знаннями у сфері сільського господарства, первинної харчової промисловості та товарних ринків. З 2015 по 2018 роки він був фінансовим директором та директором з реструктуризації агрохолдингу «Мрія», однієї з найбільших сільськогосподарських компаній України. Також раніше він обіймав посаду фінансового директора компанії Allseeds – українського експортера соняшникового насіння.

Жиль Меттеталь очолює Інвестиційний комітет компанії Diligent Capital Partners, українського фонду прямих інвестицій. Маючи 30-річний досвід фінансування проєктів в агробізнесі, нерухомості та інших секторах, він був відповідальний за більше ніж 600 транзакцій на суму 7 мільярдів євро в понад 40 країнах, переважно на ринках, що розвиваються.

Крім призначення консультативної ради, компанія «НІБУЛОН» залучила міжнародні консультаційні компанії Deloitte та Lazard для розробки процесів корпоративного управління відповідно до найкращих світових практик.

«Моя місія полягає в тому, щоб протягом наступних років компанія «НІБУЛОН» залишалася сильною, прибутковою та ефективною компанією на благо українського суспільства, наших співробітників і аграріїв, яким ми служимо. Я вдячний Герту, Тону та Жилю за готовність приєднатися до нас та зіграти свою роль у створенні світлого майбутнього компанії. Подальший успіх компанії «НІБУЛОН» сприятиме зміцненню української економіки та глобальної продовольчої безпеки», - зазначив Андрій Вадатурський.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.