У 2019 році «НІБУЛОН» видав працівникам 204 свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації

Минулого року навчальний центр ТОВ СП «НІБУЛОН» перепідготував та підвищив кваліфікацію працівників компанії зі всієї України, а також збільшив кількість спеціальностей, за якими проводиться навчання.

Навчальний центр ТОВ СП «НІБУЛОН» першим у країні з підприємств було внесено в Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО) й відповідно до отриманої ліцензії МОН України компанія успішно займається професійно-технічним навчанням, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації працівників з видачею документів державного зразка.

Протягом 2019-го державний документ про підвищення кваліфікації та перепідготовку отримали 204 фахівця різних професій, які працюють на суднобудівно-судноремонтному заводі, у судноплавній компанії та на перевантажувальних терміналах й   комплексах з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур: стропальник, електрогазозварник, трубопровідник судновий, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, складальник корпусів металевих суден, слюсар-монтажник судновий, складальник-добудовник судновий. 

– Минулого року я проходив навчання за професією стропальника 2-го розряду. Дистанційна форма дала мені змогу отримувати знання від професійних досвідчених викладачів з іншого міста.  Дуже добре, що тепер у нас є така можливість – підвищувати кваліфікацію не покидаючи свого міста, – розповідає Леонід Спрінсян, головний інженер філії «Голопристанська» (Херсонська обл.).

Начальник відділу пасажирських перевезень компанії Сергій Остапенко також проходив навчання, опанував професію стропальника:

– Навчальний процес організований таким чином, що теоретичні знання обов’язково закріплюються практикою, а це запорука гарних результатів. Професійні навички стропальника, які я отримав минулого року, тепер допомагають мені при організації спуско-підйомних операцій з пасажирськими суднами, організації робочого процесу при встановленні пасажирських причалів та ін. Робота навчального центру ТОВ СП «НІБУЛОН» – це можливість для кожного працівника постійного особистісного та професійного зростання, а для компанії – кваліфіковані кадри, які постійно удосконалюватимуть власні знання, а заначить оптимізуватися буде й робота усієї компанії. 

– Робота навчального центру – гарна можливість безкоштовно й без відриву від виробництва набути нових вмінь та навичок. Особисто я сьогодні навчаюсь новій професії – електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Цінним для мене є змога працювати з різними висококваліфікованими інструкторами, які на період навчання закріплюються за нами, адже на нашому підприємстві працює багато фахівців, які мають досвід праці на різних заводах світу, й їхній досвід досить цікавий, – ділиться Володимир Напрієв, складальник корпусів металевих суден на ССЗ «НІБУЛОН», який сьогодні проходить навчання.

Окрім того, у минулому році акредитовано нові спеціальності, за якими можна пройти навчання чи підвищити кваліфікацію: слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник судновий, газорізальник, стропальник (повний перелік професій у додатку). Але на цьому фахівці навчального центру компанії не зупиняються і уже зараз, паралельно з проведенням навчальних робіт, підготували необхідну документацію для розширення переліку напрямів підготовки новими професіями – машиніст крана (кранівник), апаратник оброблення зерна, механізатор (докер-механізатор) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах, машиніст навантажувально-розвантажувальних машин. Активно працюють у компанії й над реалізацією можливості навчання не лише співробітників підприємства, а й інших зацікавлених у якісних знаннях та професійно-практичній підготовці осіб, оскільки кількість охочих з кожним днем лише збільшується. 

Нагадаємо, навесні 2018-го року компанія видала перші 22 свідоцтва державного зразка працівникам суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» про підвищення кваліфікації. 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.