Твій професійний старт та розвиток у компанії «НІБУЛОН»

«НІБУЛОН» взяв участь у Тижні кар’єри 2021 ЧНУ імені Петра Могили, який стартував 19 квітня в онлайн-форматі.

Мета заходу – налагодження діалогу між роботодавцями та зацікавленою в роботі молоддю. З огляду на карантинні обмеження цьогоріч «НІБУЛОН» запросили взяти участь у заходах Тижня кар’єри «Могилянський ProfiStart» у вже звичному для всіх онлайн-форматі. Спікером у панельній дискусії від компанії виступала Ольга Ромадіна, начальник відділу з підбору персоналу.

19 квітня відбулась дискусія, де учасники обговорили перспективи працевлаштування молоді на Миколаївщині, сформували модель ідеального співробітника очима роботодавця й не оминули тему роботи в умовах карантину.

На прохання модераторів представники роботодавців поділилися зі студентами та випускниками й практичними порадами щодо того, як потрібно презентувати себе, щоб потенційний роботодавець звернув увагу на них з-поміж інших кандидатів. Цінний рецепт успіху від «НІБУЛОНа» передбачає насамперед бажання працювати та реалізовувати свій особистий потенціал. Не менш важливим є підхід до вибору свого потенційного роботодавця, адже обравши найуспішнішу в місті багатопрофільну компанію, можна спробувати свої сили у різних напрямах. І звісно ж потрібно бути готовим до першої зустрічі з представником роботодавця, у чому допоможе попереднє ознайомлення з діяльністю компанії та грамотно створене резюме.

На ярмарці вакансій, яка відбулась 20 квітня, Ольга Ромадіна розповіла про структуру, напрямки й географію діяльності компанії, а також презентувала вакансії. Під час заходу вкотре було засвідчено багаторічну плідну співпрацю «НІБУЛОНа» та ВНЗ. Компанія однією з перших повірила в молодих спеціалістів університету й продовжує активно співпрацювати з закладом. А вже сьогодні 40% від загальної кількості працівників торгового та фінансового відділів, так як і 10% топменеджменту компанії, є випускниками ЧНУ імені Петра Могили.

У реаліях сьогодення наявність диплому про професійно-технічну чи вищу освіту далеко не завжди гарантує працевлаштування за фахом, адже ринок праці диктує свої правила. Молодим спеціалістам, які ще вчора були студентами, а сьогодні стоять на роздоріжжі, важливо знати, що є роботодавці, які готові запросити їх до своїх команд. «НІБУЛОН» – компанія, яка постійно розвивається та створює нові робочі місця. Це той роботодавець, який дає професійне становлення та кар’єрний ріст. Ми завжди раді запросити до нашої команди амбітних, креативних, працьовитих особистостей, які хочуть розвиватись та рухатись вперед разом з нами.

Для цього можна пройти оплачувану практику на підприємстві або долучитися до професійної команди «НІБУЛОНа», заповнивши відповідні анкети на корпоративному сайті компанії.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.