ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали представники корпорації «CASE NEW HOLLAND»

8 серпня 2012 року генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський, за участю фахівців сервісної служби компанії, провів переговори з директором представництва корпорації «CASE NEW HOLLAND» в Україні та Молдові Ребіяром Антуаном-Кристофом Дені

8 серпня 2012 року генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський, за участю фахівців сервісної служби компанії, провів переговори з директором представництва корпорації «CASE NEW HOLLAND» (CNH) в Україні та Молдові Ребіяром Антуаном-Кристофом Дені, а також представниками компанії «НовоФарм» (яка є офіційним дистриб’ютором техніки корпорації «CNH» в Україні) Василем Шубою та Євгеном Михайліченком.
 
В ході зустрічі були обговорені питання щодо перспектив розвитку співробітництва ТОВ СП «НІБУЛОН» та виробника сільгосптехніки корпорації «CNH».
 
Обговорювалися також питання щодо перспективи оновлення машинно-тракторного парку. Обидві сторони висловили готовність та бажання продовжувати подальшу співпрацю.
 
На сьогодні до складу машинно-тракторного парку компанії «НІБУЛОН», який налічує більше 550 одиниць техніки, входять 22 важких трактори «CASE МХ-310», 1 важкий трактор «Case 8940», 8 зернозбиральних комбайнів «Case 2166» та 16 зернозбиральних комбайнів «Case 2388», а також 8 передпосівних культиваторів «Case–Tiger–Mate 2».
 
Для більш детального ознайомлення з процесом експлуатації вказаної сільгосптехніки безпосередньо на виробництві, представники компанії виробника відвідали філію «Снігурівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (Миколаївська обл.), де на сьогодні активно працюють 5 важких тракторів «CASE МХ-310».
 
Того ж дня гості відвідали і перевантажувальний термінал компанії у м. Миколаєві.

 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН