Термінал компанії у м. Гола Пристань введений в експлуатацію і готується до урочистого відкриття

На перевантажувальному терміналі для зернових та олійних культур філії «Голопристанська» у Херсонській області вже завершено пусконалагоджувальні роботи, об’єкт введений в експлуатацію і готується до урочистого відкриття, яке заплановано вже на наступний тиждень – 14 липня 2017 року.

Усього 100 днів знадобилося будівельникам, щоб звести цей високотехнічний сучасний об’єкт компанії «НІБУЛОН»! За цей час виконано колосальний обсяг робіт, а саме:

  • забито близько 3,5 тис. складових паль;
  • виготовлено та змонтовано  близько 2 тис. т металоконструкцій;
  • укладено понад 12 100 м3 бетону та 15 706 м2 бетонного покриття;
  • прокладено  більше 5 км мереж водопроводу та каналізації, більше 6 км мереж газопостачання та близько 150 км мереж електропостачання, автоматики та сигналізації;
  • змонтовано близько 2 тис. м2 системи вентиляції та аспірації;
  •  змонтовано 14 ємностей загальною вагою 823,2 т.

Загалом у будівництві такого потужного об’єкта були задіяні близько 1,5 тис. людей із 75 підрядних організацій, враховуючи постачальників імпортного обладнання. Левова частка робіт була відведена організаціям із Херсонської області.

Новозбудоване підприємство в Херсонській області оснащено найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу, зокрема Іспанії (SYMAGA S.A.), Великобританії (TELESTACK Ltd.) Швейцарії (BUHLER GmBh), США Mathews Company, Литви (UAB Liucija), Данії (Cimbria Unigrain A/S, FOSS ANALYTICAL AB), Німеччини (PFEUFFER GmbH), Нідерландів (Precia S.A.) та ін.

Нагадаємо, що перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур філії «Голопристанська»  у Херсонській області зведено за кошти Європейського інвестиційного банку. Кредитні кошти у розмірі 74 млн дол. США, виділені ЄІБ, дозволять сформувати пакет інвестицій компанії у розмірі 200 млн дол. США. Кошти спрямовані на фінансування  інвестиційного проекту компанії «НІБУЛОН». У рамках  цього проекту в червні 2017 року також завершено будівництво перевантажувального термінала на Дніпрі у Запорізькій обл., урочисте відкриття якого відбулось 15 червня в присутності Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.