Термінал філії «Вознесенська» прийняв 100 тис. тонн зерна: на автошляхах між Вознесенськом та Миколаєвом кількість вантажівок зменшилась на понад 4 000 одиниць

Молоде нібулонівське підприємство, перевантажувальний термінал філії «Вознесенська» (Миколаївська обл.), продовжує активне приймання сільгосппродукції, зокрема нинішнього врожаю ранніх зернових культур.

Із моменту вивантаження першого автомобіля на початку липня підприємство вже прийняло 100 тис. тонн українського збіжжя! З них 74 тис. тонн закуплено від аграріїв Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей, а 26 тис. тонн є зібраним та перевезеним з «НІБУЛОНівських» філій врожаєм.

Із моменту вивантаження першого автомобіля на початку липня підприємство вже прийняло 100 тис. тонн українського збіжжя!

Таким чином, молода філія вже увійшла до переліку кращих «НІБУЛОНівських» підрозділів за проміжними результатами приймання ранніх зернових.

Нагадаємо, що обсяг одночасного зберігання сільгосппродукції на терміналі складає 76 тис. тонн, добова потужність сушарок – 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн.

Українські аграрії з Миколаївської, Одеської, Кіровоградської областей вже по праву оцінили зручність та позитивний економічний ефект від наближеності до сучасного високотехнологічного підприємства.

Ми на власному прикладі довели, що господарствам, розташованим у радіусі 100 км від нового повністю автоматизованого термінала у Вознесенському районі, більш вигідно доставляти на підприємство збіжжя малотоннажним транспортом, що не завдає шкоди дорогам

Серед основних переваг від роботи з компанією вони виокремлюють наступне: широкий спектр послуг (закупівля, зберігання та доробка), вигідна та прозора цінова політика, прийом продукції цілодобово та без вихідних, швидке та зручне обслуговування, економія транспортних витрат завдяки наближеності термінала, швидкий лабораторний аналіз, кваліфікована консультація та індивідуальний підхід тощо. Ми на власному прикладі довели, що господарствам, розташованим у радіусі 100 км від нового повністю автоматизованого термінала у Вознесенському районі, більш вигідно доставляти на підприємство збіжжя малотоннажним транспортом, що не завдає шкоди дорогам. Окрім того, завдяки наближеності термінала до господарств, кількість рейсів, що можуть зробити водії, збільшилась (до 3-4 на добу), а кількість задіяних у перевезенні збіжжя одиниць транспорту, відповідно, значно зменшилась.

Загалом 150 постачальників та один одноосібник за цей час довірили своє збіжжя компанії «НІБУЛОН». З них 35 постачальників вперше почали співпрацювати із компанією, і саме завдяки бажанню вигідно та зручно доставляти зерно на новозбудований термінал.

У розрізі культур, які постачальники везуть на підприємство, лідерами є ячмінь та пшениця (близько 43 % та 51 % від загального обсягу відповідно).

На воду вже відвантажено понад 43 тис. тонн зерна

Паралельно із прийманням перевантажувальний термінал безперервно здійснює вивантаження збіжжя на водний транспорт.

Так, із прийнятих філією 100 тис. тонн зерна на воду вже відвантажено понад 43 тис. тонн.

Серія несамохідних суден проекту В2000, розроблених для експлуатації Південним Бугом та збудованих на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», здійснює перевезення сільгосппродукції до головного зернового термінала компанії в м. Миколаєві. До речі, льодовий клас нібулонівського флоту та активне приймання сільгосппродукції дозволять безперервно перевозити збіжжя до останніх днів навігаційного періоду.

Самостійно проведені компанією днопоглиблювальні роботи, що зробили Південний Буг судноплавним на ділянці у 134 км, дозволяють здійснювати до 7 рейсів на тиждень за маршрутом Миколаїв – Вознесенськ – Миколаїв.

Чисельність вантажівок на автошляхах Миколаївської області зменшилась на понад 4 000 одиниць

Один такий рейс, що складає 2 тис. тонн зерна, дозволяє знімати з доріг Миколаївщини 80 вантажівок. У зв’язку з тим, що перевантажувальний термінал філії «Вознесенська» прийняв 100 тис. тонн зерна, чисельність вантажівок на автошляхах Миколаївської області зменшилась на понад 4 000 одиниць.

Цікавий факт. Якщо 100 тис. тонн зерна помістити у 50 несамохідних суден проекту В2000, то вийде караван довжиною у понад 3,5 км!

Сьогодні «НІБУЛОН» ставить собі за мету в найближчі роки довести обсяги зернових вантажів, що перевозяться р. Південний Буг, до 1 млн тонн. Завдяки цьому кількість вантажівок на автошляхах Миколаївської області зменшиться на понад 42 тисячі. Варто відмітити, що за інформацією Міністерства інфраструктури України, кожен мільйон тонн вантажів, перенесених на річку, заощаджує близько 790 млн грн на ремонті дорожнього покриття.

Отож сьогодні молоде «НІБУЛОНівське» підприємство готується до початку приймання врожаю вже і пізніх зернових культур. Із закупівельними цінами на зерно можна ознайомитися на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у розділі Закупівельні ціни.

Звертаємось до всіх постачальників та наголошуємо, що бути нашими партнерами вигідно та зручно! Ми чекаємо Вас на перевантажувальному терміналі філії «Вознесенська» компанії «НІБУЛОН».

Телефони для довідок: (0512) 76-61-11, (050) 31-84-398, (095) 27-82-351.

Адреса електронної пошти: voznesensk.nibulon@gmail.com.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.